fbpx

Tezos Ukraine:
місія та стратегія

“Тезос Юкрейн” громадська організація, створена і офіційно зареєстрована в 2020 році в Україні, має штаб квартиру в м. Київ. Засновниками виступають Сергій Васильчук та Міхай Цибуляк.
Тезос Юкрейн (ТЮ), існує як частина екосистеми Тезос, поряд з розробниками, вченими, «пекарями», ентузіастами, які працюють над розвитком платформи “Тезос”, вносячи кожен свій внесок, і вірячи, що в кінцевому підсумку, їх зусилля призведуть до інновацій в глобальному масштабі.

Місія ТЮ полягає в просуванні і розробці технологій та додатків, в галузі нових, відкритих і децентралізованих архітектур програмного забезпечення. А також, у вирішенні, за допомогою таких розробок, актуальних викликів сучасного суспільства.

Мета ТЮ полягає в побудові міцної, різноманітної, професійної, цілеспрямованої і процвітаючої Тезос спільноти.

Головні завдання ТЮ в даний період можна розділити на 3 основні категорії:

● Навчання.
● Інформаційна підтримка спільноти.
● Співпраця з органами державної влади та бізнесу, в пошуку технологічних інновацій для вирішення викликів сучасного суспільства.

Кожен напрямок включає ряд активностей:
Навчання – передбачає теоретичну і практичну частину, складається з 2-х оф-лайн навчальних курсів, он-лайн курсу і 2-х хакатонів, на яких розробники отримають можливість продемонструвати свої навички та позмагатися за фінансову підтримку своїх ідей. У розділі “Ресурси” на нашому сайті, розміщені навчальні матеріали технічного характеру.

Інформаційна підтримка спільноти – ряд активностей, спрямованих на надання допомоги і підтримки командам, готовим спиратися на Tezos. Передбачає побудову ефективної комунікації з суспільством і ставить перед собою завдання диверсифікації підходів до інформаційного охоплення аудиторії.

Співпраця з органами державної влади та бізнесу спрямована на сприяння інтеграції технології Tezos в реальні сектори економіки, пошук бізнес-кейсів, що дозволяють підприємцям вдосконалювати бізнес рішення, застосовуючи технологію, або використовувати її, в глобальних державних проектах. На першому етапі планується сфокусувати увагу на таких напрямках, як gaming, e-commerce, токенізація активів. Особливу увагу планується приділити співпраці з Національним банком України по СBDC (випуск національної цифрової валюти).

Очікувані результати. На даному етапі ми плануємо сфокусувати наші зусилля на побудові сильного українського ком’юніті, надаючи можливості для навчання і доступу до інформації. З цієї причини ми регулярно публікуємо новини і технічну інформацію на 3-х мовах (включаючи російську та українську). Ми акумулюємо і адаптуємо кращі навчальні програми для наших розробників. Ми готові відповідати на Ваші питання в нашому телеграм-каналі і раді спілкуванню з Вами на наших мітапах. Ми ведемо діалог з органами державної влади та бізнесом, в партнерстві ми шукаємо необхідні рішення. Ми віримо в те, що потенціал платформи, знаходиться в руках його спільноти. По завершенню цього року, ми очікуємо:

● 70 розробників познайомляться з Tezos blockchain technology, в рамках нашої навчальної програми;
● 50 розробників пройдуть он-лайн навчання;
● більше 300 бажаючих приєднаються до обговорень на наших мітапах;
● ми відповімо на більш ніж 400 питань про Tezos blockchain technology, в спеціалізованому каналі для розробників;
● і більш ніж на 1000 запитань загального характеру в телеграм каналі Tezos Ukraine;
● більше 60 наших публікацій в різних джерелах, будуть регулярно інформувати Вас про найважливіші події спільноти;
● ми перекладемо сотні сторінок технічних матеріалів, щоб опублікувати для Вас технічні статті, guide і мануали, на Вашій рідній мові;
● ми підтримаємо кращі з Ваших ідей, допоможемо знайти партнерів і менторів для їх реалізації;
● ми виступимо інвесторами для 4 кращих проектів, випускників наших навчальних програм;
● ми вивчимо міжнародний досвід, щоб вибрати найкращі кейси для впровадження їх в нашій країні разом з Вами;
● ми проведемо нескінченну кількість зустрічей і переговорів, щоб розсунути межі можливого і привести світ до глобальних технологічних змін, і ми обов’язково зробимо це разом з нашим ком’юніті.

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти