Закриття Tezos DeFi Hackathon 2022 та подальші плани Tezos Ukraine

Закриття Tezos DeFi Hackathon 2022 та подальші плани Tezos Ukraine

Ми в Tezos Ukraine до останнього сподівалися, що війна закінчиться, а ми повернемося до Tezos DeFi Hackathon 2022 та оголосимо переможців. Цього не сталося.

Росія продовжує тероризувати наші міста, але ми маємо жити далі. Розповідаємо, що плануємо зробити 2022 року.

Результати Tezos DeFi Hackathon 2022

1 лютого 2022 року стартував Tezos DeFi Hackathon 2022 із призовим фондом $260 000.

До нас приєдналися 1125 учасників, які сформували 150 команд. Їм допомагали 11 технічних менторів, а також 35 командних менторів із досвідом у бізнесі та менеджменті.

За час проведення хакатону ми організували 74 зустрічі з технічними менторами, 4 воркшопи, 3 мітапи та бібліотеку популярних питань та відповідей.

23 лютого з’явилися перші повідомлення, що Росія вводить війська в окуповані території на сході України. Учасники попросили нас посунути термін здачі проєктів, і ми перенесли дедлайн на 14 березня. Наступного дня розпочалася війна. Ми сподівалися, що зможемо відкласти фінал хакатону до кращих часів, але тепер змушені закрити його повністю.

Як продовжити розробку на Tezos

Tezos Foundation запропонували учасникам продовжити розробку на Tezos. Для цього потрібно заповнити форму: розповісти про свій досвід, плани та проєкти.

На момент публікації 34 команди уже подали заявки, і ми передали їх Tezos Foundation та партнерам хакатону. Також три команди запропонували спільноті Kolibri профінансувати запуск їх проєктів — і спільнота проголосувала «За».

Заповнені форми розглядають співробітники Tezos Foundation та партнери хакатону, чий челендж виконувала команда. Якщо проєкт схвалять, технічні фахівці Tezos Foundation дадуть рекомендації щодо доопрацювання та обговорять подальшу підтримку та суму гранту.

Якщо ви хочете працювати з Tezos — заповніть форму прямо зараз. Також ви можете продовжити розробляти на Tezos самостійно, без допомоги Tezos Foundation.

хакатони

– просто зачекайте. Ми плануємо нові хакатони і серйозно готуємось: аналізуємо досвід Tezos DeFi Hackathon 2022, вигадуємо теми та шукаємо способи дати всім учасникам саме ті завдання, які їм сподобаються.

Цього року ми плануємо провести ще три хакатони, присвячені DeFi, NFT та GameFi галузям. Постараємося залучити більше технічних менторів та організувати спеціалізовані воркшопи, щоб принести максимум користі екосистемі Tezos.

Підписуйтесь на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб нічого не пропустити:

  1. Telegram-канал
  2. Facebook.
  3. Twitter російською та українською мовами
  4. Twitter англійською мовою
  5. YouTube-канал
  6. Instagram
  7. LinkedIn
  8. hub на ForkLog

Читайте останнi новини Tezos

П’ять курсів, три хакатони та шість тисяч нових ентузіастів Tezos: підсумки роботи Tezos Ukraine

П’ять курсів, три хакатони та шість тисяч нових ентузіастів Tezos: підсумки роботи Tezos Ukraine

Не просто JPEGs: інтерактивні NFT на fxhash

Не просто JPEGs: інтерактивні NFT на fxhash

Зроби свою вітрину для NFT: огляд DIYFRAME від Андре Фукса

Зроби свою вітрину для NFT: огляд DIYFRAME від Андре Фукса

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота