Вебінар по навчальному он-лайн курсу «Знайомство з Tezos»

05.11.2020 18:00, Zoom

Вебінар за матеріалами навчального он-лайн курсу «Знайомство з Tezos» було проведено командою Tezos Ukraine — 5 листопада 2020 року. 

В ході вебінару учасники мали можливість обговорити інформацію, викладену в навчальній програмі “Знайомство з Tezos” з її авторами та засновниками, а також задати питання, обмінятися думками, обговорити плани та перспективи розвитку технології.

Крім того, учасники вебінару отримали можливість протестувати свої знання за допомогою онлайн тестової системи, спеціально розробленої командою Tezos Ukraine для оцінки знань слухачів навчальної програми.

Найбільш уважні слухачі — «відмінники», які першиминадали правильні відповіді на всі питання, отримали “відмінні оцінки” у вигляді грошової винагороди в XTZ на свої електронні гаманці.
Вебінар проводився російською та українською мовами.

Це був чудовий привід отримати нові знання та заробити XTZ.

знайти  у Telegram

Або у записі:

Спікери

Міхай Цибуляк Міхай Цибуляк

Міхай – Co-founder Tezos Ukraine, підприємець, засновник Trident Energy. Засновник Bake’n’Rolls – сервісу делегування Tezos. Будучи в Tezos з часів заснування, Міхай бере активну участь у створенні та розширенні спільноти Tezos по всьому світу. В рамках Tezos Ukraine Міхай відповідальний за стратегічне планування, загальне управління проектом, оцінку результатів.

Сергій Васильчук Сергій Васильчук

Сергій – Co-founder Tezos Ukraine, інженер-програміст, з 15-ти річним досвідом, засновник блокчейн IT компанії. Протягом 10 останніх років, Сергій займається розвитком бізнесу в IT, на його рахунку десятки реалізованих проектів по всьому світу. Сергій – автор ідеї та партнер в проекті НБУ по токенізації національної валюти України. В Tezos Ukraine роль Сергія полягатиме в розробці і координації бізнес-стратегії проекту.

Віталій Пархоменко Віталій Пархоменко

Віталій працював BA в великих корпоративних проектах, забезпечуючи підтримку і експертизу від фази відкриття до успішного завершення. Володіє знаннями в області бізнес-аналізу, взаємовідносин з клієнтами та управління проектами.

Михайло Дегтярьов Михайло Дегтярьов

Михайло, інженер-розробник, який активно використовує технології блокчейн в своїй роботі. Протягом 3 років, Михайло співпрацює з блокчейн проектами, в якості експерта і розробника, стежить за інноваціями та оновленнями у цій області. Бере активну участь у розвитку Tezos спільноти, як технічний фахівець.

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти