Кого варто фолловити в Twitter, щоб першим дізнаватися про новини про Tezos?

Кого варто фолловити в Twitter, щоб першим дізнаватися про новини про Tezos?

Якщо ви просто введете #Tezos у пошуку Twitter, то знайдете лише шил NFT. Щоб дізнаватися про щось цікаве, потрібно підписатися на найважливіші акаунти.

Ми зібрали список Twitter-акаунтів, які завжди постять щось цікаве та актуальне. Список далеко не повний, тому обов’язково дивіться, які ще облікові записи вам запропонує Twitter.

Новини, анонси, івенти

Tezos — головний аккаунт екосистеми. Там ви знайдете анонси партнерств та подій, пов’язаних з розробкою: воркшопів, хакатонів, мітапів та інкубаторів. Також там багато про NFT, наприклад анонси офлайн-виставок та івентів.

Trilitech — все найцікавіше про ігри, круті NFT-колекції та івенти Tezos.

Tezos Announcements — анонси всіх новинок, додатків, партнерств та цікавих подій прямо від команд.

Tezos Commons — новини та анонси з розробки та офлайн-подій. Також ця організація часто бере інтерв’ю у розробників і іноді репостить окриляючі пости людей зі спільноти.

XTZ News — найшвидші новини екосистеми Tezos. Дізнайтеся у них про новини в різних регіонах, інтерв’ю з відомими особистостями та запуск нових проєктів.

Tezos Ukraine — докладно розповідаємо про все, що відбувається в екосистемі. Сподіваємось, що ви вже підписані!

Розробка на Tezos

Marigold — команда, яка займається розвитком протоколу Tezos, а також найважливішим проєктом масштабування Tezos — L2-сайдчейнам Deku. Не знаєте, що таке Deku? Читайте про повноцінний емулятор GameBoy на сайдчейні.

Nomadic Labs — core-розробники протоколу. Підпишіться, щоб дізнаватися про технології, безпеку ключів, шифрування, і про оновлення імплементації ноди Tezos — Octez.

Oxhead Alpha — розробники, зосереджені на покращенні протоколу та роботі з нодами. Особливо корисний акаунт для бейкерів.

Baking Bad — команда, яка розробила оглядачі TzKT і BetterCallDev, а також фреймворк DipDup та DEX-агрегатор 3route.io. Величезна частина dApps Tezos працює завдяки їх продуктам.

LigoLANG — обліковий запис розробників мови LIGO для написання смарт-контрактів на Tezos. До речі, саме LIGO ми використовували в курсі розробки смарт-контрактів.

SmartPy — команда однойменної мови для написання смарт-контрактів.

DeFi та фінанси

MadFish Solutions — зробили децентралізовану біржу QuipuSwap, гаманець Temple Wallet та сервіс децентралізованих позик Yupana.finance. Підпишіться на них та на акаунти їхніх продуктів, щоб не пропустити оновлення та щотижневу статистику.

Youves — творець синтетичного стейблкоїну ​​uUSD і біткоїну uBTC, екосистеми навколо токена YOU, десятка стейблсвопів з мінімальним прослизанням та одних із найвигідніших ферм. Щотижня публікує статистику платформи та деталі нових пропозицій у DAO.

Plenty — популярна DeFi-екосистема з великою кількістю стейблсвопів, фермами та стейкінгом, а головне — з мостом для перенесення популярних активів з Ethereum та Polygon на Tezos та назад. До речі, незабаром Plenty перетвориться на plenty.network і стане ще кращим для провайдерів ліквідності та трейдерів — обов’язково підпишіться, щоб не пропустити.

Genius Contracts — команда, яка зробила екосистему SalsaDAO: DEX SpicySwap з лімітними ордерами, NFT-колекції зі стейкінгом, азартні ігри в Gaming Hall та ферми Matter DeFi. Зараз Genius Contracts працює над NFT нового покоління з ончейн-зберіганням артефактів, які постійно змінюються. Оцініть колекцію Timekeepers — NFT-годинник, який показує реальний час.

Smartlink — творець першого маркетплейсу на Tezos, де ви можете купити реальні речі, від Porche до кросівок, за tez та інші токени екосистеми. Дізнайтеся про апдейти та нещодавні конференції з розробниками.

NFT та мистецтво

objkt.com — найпопулярніший NFT-маркетплейс на Tezos. Публікує промо нових колекцій, обраних артистів та оновлення самого маркетплейсу. Кращий обліковий запис для пошуку крутих NFT.

fxhash — акаунт найпопулярнішого маркетплейса з генеративним мистецтвом. Все, що ви бачите на fxhash зроблено в коді. На акаунті багато анонсів про виставки та івенти, оновлення маркетплейсу, а також постів добрих генеративних художників.

8bidou — якщо вам подобається піксель-арт, то на 8bidou ви знайдете багато цікавих робіт у роздільній здатності 8х8 і 24х24.

FxhashSalesBot — бот, який відстежує найдорожчі продажі NFT. Цікаво дізнатись, скільки колекціонери готові віддати за роботи.

Підписуйтесь на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб нічого не пропустити:

  1. Telegram-канал
  2. Facebook
  3. Twitter українською мовою
  4. Twitter російською мовою
  5. Twitter англійською мовою
  6. YouTube-канал
  7. Instagram
  8. LinkedIn
  9. hub ForkLog

наступний

Starlords: новий ступінь генеративних NFT із зовнішніх світів

Читайте схожі пости

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота