fbpx
hackathon,news - 09.05.2020

Новини екосистеми Tezos (9 травня 2020)

Цього тижня TQ Tezos та CoinList оголосили, що об’єднують зусилля для проведення Tezos хакатону, який розпочнеться 25 травня.

Захід, який буде тривати до 25 червня, присвячений розвитку екосистеми додатків Tezos, включаючи децентралізовані фінанси, ігри і предмети колекціонування, а також оракули і переведення даних реального світу в Tezos. Команди з Baking Bad, Cryptonomic, LIGO, SmartPy, Stove Labs, Taquito, Tezos Commons Foundation і Truffle є партнерами цього заходу і надаватимуть постійну підтримку розробникам протягом усього хакатону, а також проведуть воркшопи для навчання членів спільноти як краще використовувати їхні інструменти.

Хакатон буде проходити на CoinList Build, продукті, який спеціалізується на об’єднанні команд і розробників за допомогою онлайн-хакатонів. З моменту запуску в кінці 2018 року CoinList Build проводить хакатони для команд з ChainLink, Erasure, 0x, Cheese Wizards і багатьох інших. Ця подія, перша для групи з Tezos, буде додатково підтримувати Tezos в якості основної інфраструктури для високоцінних фінансових додатків.

Енді Бромберг, співзасновник і президент CoinList, сказав: «У минулому році CoinList Build об’єднав понад 2500 розробників для створення більше 400 проектів у 8 крипто мережах. Ми не можемо дочекатися, щоб побачити, як наші хакери використовуватимуть управління Tezos і силу смарт-контрактів для створення нових DeFi додатків, оракулів та ігор».

Члени спільноти Tezos, які хочуть взяти участь у хакатоні, можуть зареєструватися тут. Призовий фонд 25 000 доларів США буде розподілений між командами-переможцями, які розробляють кращі додатки на DeFi, ігри і предмети колекціонування, оракули та переводять дані реального світу в Tezos. Більш детальну інформацію про призи і подробиці заходу можна знайти тут.

Інші новини екосистеми:

Підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб не пропустити новини екосистеми Tezos:

  1. Telegram-канал.
  2. Facebook.
  3. Twitter українською та російською мовами.
  4. Twitter англійською мовою.
  5. YouTube-канал.
  6. Instagram.
  7. LinkedIn.
  8. hub на ForkLog.

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти