fbpx
news,Q&A - 02.05.2020

Новини екосистеми Tezos (2 травня 2020)

Taurus інтегрує Tezos. Tezos Ukraine публікує переклад Q & A з керуючим партнером групи Taurus Ламіном Брахімі.

Taurus інтегрує Tezos: питання та відповіді з керуючим партнером групи Taurus Ламіном Брахімі

Tezos Foundation вперше уклали стратегічну співпрацю з групою Taurus у четвертому кварталі 2019 року з метою розростання екосистеми Tezos та забезпечення безпечного доступу до блокчейну Tezos для потенційних емітентів security tokens. Відтоді співпраця неухильно прогресує, і Taurus у лютому заявили, що успішно інтегрували протокол Tezos у свою інфраструктуру цифрових активів.

Цього тижня ми поспілкувались з командою Taurus, яка нещодавно зібрала 10 мільйонів доларів на фінансуванні серії А. Ми поговорили з керуючим партнером Ламіном Брахімі, який відповів на запитання щодо того, над чим працює Taurus, що потрібно зробити для посилення інституційної адаптації блокчейн протоколів та майбутнього співробітництва Tezos Foundation з Taurus Group.

Taurus має вражаючий набір продуктів. Для кого створені ваші продукти?

Taurus розробили інфраструктуру, спрямовану на регульовані фінансові установи, тобто банки, біржі та інституційних інвесторів.

Ми вважаємо за честь працювати з усім спектром фінансових установ: інвестиційними банками, приватними банками, крипто-банками, універсальними банками, торговими площадками. Ми також обслуговуємо технологічні компанії, які повністю або частково інтегрують нашу технологію.

Що, на вашу думку, означає «рівень підприємств»? Що інституційні інвестори шукають у технології?

Якщо я зосереджений на найвизначніших клієнтах, наприклад банках або біржах, вони дивляться на три речі:

 • По-перше, безпечне зберігання приватних ключів, яке необхідне, але це далеко не повна вимога
 • По-друге, вбудовані процеси «банківської оцінки», які інтегрують дотримання норм, управління ризиками, виявлення шахрайства, управління казначейством, звірку та звітність
 • І наостанок, надійні технології, здатні швидко розвиватися та адаптуватися до технологічних еволюцій. Якщо конкретно, то деякі банки, які зробили вибір 2 роки тому, нещодавно прийшли до нас, оскільки їхній партнер по технологіям не зміг впоратися з темпом технологічного прогресу та вимогами.

Taurus вдалося створити одну з небагатьох інженерних команд у світі, яка опановує повний стек технологій (програмне забезпечення, апаратне забезпечення, криптографія, розподілені системи, devOps). Вони співпрацюють із командою засновників, яка досить добре знає фінансові послуги. Це — досить потужне поєднання і затребуване інституційними клієнтами.

Існує багато блокчейнів і криптовалют. Чому Taurus вирішили інтегрувати Tezos?

Протокол є надійним з його формальною верифікацією смарт-контрактів. Також клієнти просили про це.

Цікаво також те, що ми поділяємо аналогічне бачення з Tezos Foundation щодо сприяння інституційної адаптації, працюючи над конкретними випадками використання реальних активів або приватних ринків.

Як Taurus допоможе збільшити інституційну адаптацію Tezos?

Відкриттям нашої мережі банківських клієнтів: деякі наші клієнти вже впроваджують Tezos. Інші проекти також розробляють цей напрямок.

На чому зараз зосереджена команда Taurus?

З продуктової сторони, продовжуємо будувати найбільш повну платформу на ринку для випуску, зберігання, передачі цифрових активів у т.ч. смарт-контрактів Tezos.

З клієнтської сторони, співпрацюємо з фінансовими установами на конкретних випадках приватних ринків, та отримуємо нових клієнтів!

Додаткові новини екосистеми:

Підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб не пропустити новини екосистеми Tezos:

 1. Telegram-канал.
 2. Facebook.
 3. Twitter українською та російською мовами.
 4. Twitter англійською мовою.
 5. YouTube-канал.
 6. Instagram.
 7. LinkedIn.
 8. hub на ForkLog.

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти