fbpx
news,Q&A - 18.04.2020

Новини екосистеми Tezos (18 квітня 2020)

Платформа по управлінню смарт-контрактами для розробників додатків Truffle оголосила про підтримку Tezos.

Ми пропонуємо до уваги переклад інтерв’ю з керівником відділу інжинірингу Ніком Д’Андреа

Tezos — це перша блокчейн мережа, яку Truffle інтегрували, якщо не рахувати ті, які працюють на основі віртуальної машини (EVM). Що призвело до рішення звернути увагу на інші блокчейни?

Майже вся робота, яку ми виконуємо на Truffle, полягає в тому, щоб зробити розробку блокчейн-додатків доступнішими для розробників. Це означає побудову інструментів, які дозволяють розробникам зосередитись на тому, що їх найбільше хвилює: на своїх додатках.

Розвиватися на всіх блокчейнах важко, і для багатьох — це абсолютно новий досвід розробки. Наша мета — зробити блокчейн-розробку загальнодоступною та надати розробникам першокласний інструментарій, незалежно від основної архітектури блокчейну.

Як ця інтеграція втілилась в життя?

Ми в курсі про Tezos з 2016 року. На це партнерство нас надихнуло спостереження за тим, як за останні кілька років виросли технології та громада Tezos. Згідно з мульти-блокчейновою стратегією Truffle, для нашої першої не EVM інтеграції ми шукали блокчейн-платформу з яскравим співтовариством, що працює на міцному технічному фундаменті. Tezos переважає в обох сферах, що робить його очевидним вибором. Ми з захопленням дізнались, що Tezos Foundation так само як і ми, переймається інтеграцією нашого інструментарію в свою платформу.

Які найближчі наступні кроки для Tezos-Truffle інтеграції?

Перш за все, плануємо додати підтримку мови програмування SmartPy, щоб доповнити існуючу підтримку для LIGO. LIGO та SmartPy — це, мабуть, дві найпопулярніші мови програмування смарт-контрактів на Tezos, тому цілком природно, що Truffle підтримує обидві.

По-друге, ми плануємо розвинути нашу інтеграцію та включити її за замовчуванням у наш стандартний, стабільний Truffle.

По-третє, і, мабуть, найцікавіше, ми додаємо підтримку Tezos до нашого популярного блокчейн-симулятора Ganache, який дозволяє розробникам з легкістю створювати смарт-контракти на основі Tezos.

Звичайно, все це, не було б можливим без Tezos Foundation та спільноти, які під час розробки надавали нам чудові відгуки.

Що таке ganache?

Ganache — це смачна вершкова шоколадна начинка, яка зазвичай присутня у шоколадних трюфелях!

У наборі інструментів Truffle, Ganache — програмований, перший блокчейн-симулятор для розробників. Ganache дозволяє розробникам швидко відтворювати свої смарт-контракти, миттєво обробляючи транзакції та надаючи швидкі відгуки про те, як працює їх додаток. Ganache прискорює автоматизоване тестування, розробку та налагодження прикладних блокчейн додатків, а також він — портативний. Наявність простої у користуванні пісочниці дозволяє розробникам зосередитися виключно на своїх додатках, не витрачаючи час на створення свого середовища. Для Tezos-розробників, Ganache означає, що вони зможуть швидше розпочати розробку на платформі Tezos.

Де ви бачите Tezos у наборі інструментів Truffle в довгостроковій перспективі?

Ми сподіваємося додати підтримку Tezos до всіх інструментів та продуктів в нашому інструментальному наборі та наблизити розробку Tezos нарівні з іншими підтримуваними блокчейн-архітектурами. Ми також сподіваємося, що Truffle Teams допоможе розробникам Tezos, додавши оперативну та інфраструктурну та підтримку для тих, хто будує важливі додатки на Tezos.

А як ви бачите з Truffle в широкій перспективі? Як виглядатимуть інструменти Truffle через 2 роки?

В наступні два роки очікуйте постійного вдосконалення для розробників пакету Truffle Suite, додавання нових функцій та навіть випуск нових інструментів. Ми прагнемо забезпечити першокласні інструменти для всіх основних блокчейн платформ, пропонуючи рішення для всіх спільних робочих процесів розробки. Будьте на зв’язку!

Інші новини екосистеми

Підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб не пропустити новини екосистеми Tezos:

  1. Telegram-канал.
  2. Facebook.
  3. Twitter українською та російською мовами.
  4. Twitter англійською мовою.
  5. YouTube-канал.
  6. Instagram.
  7. LinkedIn.
  8. hub на ForkLog.

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти