fbpx
news,Q&A - 16.05.2020

Новини екосистеми Tezos (16 травня 2020)

Tezos Ukraine публікує переклад Q&A із засновником camlCase Тайлером Кларком.

На цьому тижні ми зустрілися з засновником camlCase Тайлером Кларком, щоб обговорити роботу команди camlCase над DEXter і її недавно перейменований мобільний гаманець, Magma (раніше Phoenix), чому вони вибрали Tezos і що він з нетерпінням чекає в екосистемі.

Для тих, хто не знає — чи можете ви дати нам короткий огляд DEXter?

Dexter — це децентралізована біржа, схожа на Uniswap, що здійснює торги між токенами XTZ і FA1.2. Замість книги замовлень Dexter використовує автоматизованого маркет-мейкера. Ліквідність додається до загального пулу для кожної пари токенів XTZ / FA1.2, а обмінний курс визначається за формулою постійного продукту. Будь-хто може стати постачальником ліквідності і отримувати прибуток від комісій, отриманих в результаті торгів. Все це відбувається виключно ончейн.

Як щодо Phoenix?

Насправді ми перейменували цей проєкт в Magma, оскільки вже є гаманець з назвою Phoenix. Magma — це не пов’язаний мобільний гаманець для Tezos, який початково інтегрований з Dexter.

Існує багато блокчейн проєктів — чому ви вирішили побудувати ці проєкти на Tezos?

Ми вважаємо, що у Tezos є хороші шанси стати одним з двох або трьох панівних блокчейнів в довгостроковій перспективі, в першу чергу через те, як працює його ончейн управління. Він дуже добре поєднує стимули між різними групами. Розвиток протокольного рівня заохочується інфляційним фінансуванням, і власники токенів мотивуються голосувати в пропозиціях, які збільшують цінність мережі. Крім того, ці оновлення відбуваються без проблем, без необхідності хард-форку. Це все дуже елегантно.

Які три речі ви найбільше раді бачити на Tezos?

 1. Sapling. Команда Nomadic недавно провела AMA на Reddit, і схоже, що це буде частиною їх наступної пропозиції. Анонімні транзакції відкриють безліч нових варіантів використання Tezos.
 2. Checker. З того, чим поділився Артур, схоже, що Checker буде схожий на Maker DAO, але насправді децентралізований! Я думаю, що це буде основний компонент екосистеми DeFi на Tezos.
 3. DeFi Dapps. Ми хотіли б бачити більше продуктів DeFi на Tezos, особливо щось на зразок Compound.

Інші новини екосистеми:

Підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб не пропустити новини екосистеми Tezos:

 1. Telegram-канал.
 2. Facebook.
 3. Twitter українською та російською мовами.
 4. Twitter англійською мовою.
 5. YouTube-канал.
 6. Instagram.
 7. LinkedIn.
 8. hub на ForkLog.

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти