fbpx
27.10.2020

Вебінар з навчального курсу “Знайомство з Тезос”

23 жовтня було опубліковано 4 і 5 частини навчального курсу «Знайомство з Tezos».

 Це завершальні частини навчальної програми, що складається з 5 фундаментальних уроків, кожен з яких присвячений одній з найбільш актуальних, з точки зору творців курсу, тем, що розкриває суть технології Tezos. Кожен урок включає теоретичну та практичну частини (практична частина представлена у вигляді ​​прикладів програмного коду, що використовується в певній ситуації, описаній в уроці). Авторами і творцями курсу є українська команда Tezos Ukraine.

Навчальний курс орієнтований, в першу чергу, на розробників, які бажають розвивати свої знання, вивчаючи нові технології в сфері blockchain. Матеріал викладено у формі відео уроків, з презентаціями 3 мовами (українською, російською та англійською). Уроки доступні на сайті Tezos Ukraine, в розділі “Навчання”, а також на нашому YouTube каналі.

Кожен з уроків розкриває, одну зі сфер технології

Перший (вступний) урок описує блокчейн в цілому, як технологію, поступово переходячи до більш предметного розгляду безпосередньо блокчейна Tezos, починаючи від історії його створення, формування та розвитку екосистеми Tezos, відмінних рис і переваг над іншими блокчейнами і продовжуючи, предметно заглиблюється в саму технологію Tezos (протокол, оболонка, смарт-контракти, мови програмування, бібліотеки, тощо).

Другий урок присвячений економічному протоколу, включаючи типи транзакцій, консенсус і протокол, gas / fee / burn.

Третій урок — “Tezos CLI”, сфокусований на деплой нодах, гаманцях, випічці, делегуванні.

Четвертий урок детально аналізує смарт-контракти, включно з мовами програмування і бібліотеками.

П’ята, завершальна, частина курсу, відрізняється від попередніх об’ємом і стилем викладу, і слугує стислим конспектом, що містить всі джерела і корисні ресурси з актуальною на сьогоднішній день інформацією про Tezos blockchain technology.

Курс може стати корисним джерелом теоретичних знань, які незабаром можна буде продемонструвати на практиці під час вебінару, запланованого Tezos Ukraine на 5 листопада цього року.

В ході вебінару учасники матимуть можливість обговорити інформацію, викладену в навчальній програмі “Знайомство з Tezos” з її авторами, а також задати питання, обмінятися думками і протестувати свої знання за допомогою онлайн тестової системи, спеціально розробленої командою Tezos Ukraine для оцінки знань слухачів навчальної програми. Віртуальний тест містить питання, відповіді на які можна знайти засвоївши матеріал курсу. Найбільш уважні слухачі — «відмінники», які першими дадуть правильні відповіді на всі питання, отримають “відмінні оцінки” у вигляді грошової винагороди в XTZ на свої електронні гаманці. Команда Tezos Ukraine підтримує висловлювання — “За знання потрібно платити”, і дає можливість своїм слухачам отримати перші бонуси за «старанне навчання». Вебінар проводитиметься російською та українською мовами.

Загальний призовий фонд складає 550 XTZ, і буде розподілений між учасниками вебінару пропорційно швидкості їх правильних відповідей.

Це чудовий привід відправитися за новими знаннями і стати учасником вебінару 5 листопада в 18:00. Реєстрація за посиланням.

З усіх питань, щодо навчального курсу або участі в вебінарі можна звертатися до нас у Telegram.

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти