Ubisoft став бейкером Tezos: ми фармимо в іграх, а тепер студії фармлять tez

Ubisoft став бейкером Tezos: ми фармимо в іграх, а тепер студії фармлять tez

Ubisoft — один з найбільших видавців відеоігор, автор серій Assassin's Creed і Far Cry. 20 квітня компанія стала корпоративним бейкером Tezos. Підрозділ Ubisoft Strategic Innovation Labs запустив вузол мережі для вивчення протоколу Liquid Proof-of-Stake та потенціалу блокчейна.

Участь Ubisoft показує, що корпорації стали довіряти мережі Tezos.

Команда TQ Tezos написала про це статтю, а ми підготували її адаптований переклад.

У чому різниця між бейкером і корпоративним бейкером

Взагалі-то, різниці немає. «Бейкінг» — це термін екосистеми Tezos, який означає підписування і публікацію блоків, тобто обслуговування мережі.

Tezos працює на алгоритмі консенсусу Liquid Proof-of-Stake. Власники tez можуть делегувати токени бейкеру в обмін на частину винагороди. Щоб стати бейкером, потрібно запустити вузол мережі і тримати на гаманці мінімум 8000 tez — одну «булочку» (roll). Чим більше у користувача «булочок», тим вище його шанс «спекти» блок і отримати нагороду.

Статус бейкера також потрібен для участі в циклі управління мережею Tezos: власники вузлів голосують за запропоновані оновлення і формують майбутнє мережі. Від кількості «булочок» на рахунку бейкера залежить вага його голосу.

«Цей анонс ще раз довів, що екосистема Tezos — одна з найактивніших у світі. Ми раді допомогти Ubisoft Strategic Innovation Lab в дослідженні Tezos. Ubisoft — одна з перших великих компаній, які зацікавилися технологією розподіленого реєстру і тестували блокчейн-протоколи. Досвід і бачення Ubisoft — це цінний актив для спільноти Tezos», — коментує президент Nomadic Labs Майкл Моун.

Мережа Tezos не бачить різниці між людиною і корпорацією, які запустили вузли і підписують блоки. Протокол висуває рівні вимоги і не дає переваг або потураннь.

Корпорація майнить Tezos — навіщо їй це?

Бейкінг — один з кращих способів розібратися в роботі Tezos: транзакціях, оновленнях, голосуваннях та інших процесах. Корпорація-бейкер ручається за безпеку і надійність мережі, а також показує своє прогресивне мислення і зацікавленість в проривних технологіях.

«Ми раді приєднатися до екосистеми Tezos в якості корпоративного бейкера. Ubisoft вірить, що блокчейн може дати гравцям та розробникам нові можливості. Ця колаборація дозволить продовжити роботу над нашими інноваціями за допомогою безпечної для екології мережі на протоколі Proof-of-Stake», — пояснює директор блокчейн-ініціатив в Ubisoft Ніколас Поурд.

Інші корпоративні бейкери екосистеми Tezos

Ubisoft — найбільший корпоративний бейкер Tezos. Крім неї ще сім компаній з усього світу захищають і перевіряють мережу:

 1. Exaion (EDF Group).
 2. Sword France.
 3. SmartNode.
 4. Taurus.
 5. Taibah Valley.
 6. Wakam.
 7. The Blockchain Group.

Все більше представників різних індустрій визнають перспективи і цінність Tezos та блокчейн-технологій. Майбутнє екосистеми Tezos виглядає багатообіцяльним. Хто знає, з якої галузі прийде наступний корпоративний бейкер.

Підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб не пропустити новини екосистеми Tezos:

 1. Telegram-канал.
 2. Facebook.
 3. Twitter українською та російською мовами.
 4. Twitter англійською мовою.
 5. YouTube-канал.
 6. Instagram.
 7. LinkedIn.
 8. hub на ForkLog.

наступний

Інтерв’ю з співзасновником Tezos Ukraine Сергієм Васильчуком

Читайте схожі пости

Deku — перший сайдчейн Tezos уже на Jakartanet

Deku — перший сайдчейн Tezos уже на Jakartanet

Нова криптогавань для проєктів на Tezos: розбираємо закон України «Про віртуальні активи»

Нова криптогавань для проєктів на Tezos: розбираємо закон України «Про віртуальні активи»

У найближчі місяці на Tezos з’явиться стейблкоїн USDC

У найближчі місяці на Tezos з’явиться стейблкоїн USDC

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота