fbpx
29.07.2020

У Києві почав роботу перший у Східній Європі Tezos Hub.

Tezos Hub це ініціатива Tezos Ukraine, спрямована на розвиток екосистеми Тezos в Україні та Східній Європі.

Tezos Hub – це центр екосистеми Tezos в Україні, креативний простір, створений для залучення та розвитку інноваційних ідей, пов’язаних з Tezos. Tezos Hub готовий об’єднати, як давніх і вірних прихильників Tezos blockchain technology, так і стати базовою платформою для знайомства з технологією і екосистемою для новачків. У Tezos Hub раді зустріти, як досвідчені команди розробників, так і новачків-ентузіастів, допомогти їх впровадженню в екосистему, підтримати їх ідеї, сприяти їх розвитку і росту.

Кожен відвідувач Tezos Hub зможе отримати відповіді на питання про Tezos, інформацію про існуючі ресурси, проекти, майбутні події в співтоваристві. Hub покликаний об’єднувати однодумців, потенційних партнерів, розвивати ідеї, шукати способи їх реалізації, впроваджувати нові рішення, для подолання актуальних викликів, які існують в сучасному суспільстві.

Tezos Hub не випадково розташувався в самому інноваційному місці України – UNIT. City – місці, де найвища концентрація стартапів, де створюється екосистема і інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій і креативних індустрій. UNIT. City – перший українських технопарк, який об’єднує понад 150 інноваційних українських і зарубіжних компаній, що надає їм інфраструктуру для розвитку і зростання, що сприяє розвитку співробітництва та партнерських проектів серед резидентів.

Команда Tezos Ukraine в своєму прагненні досягти більшого розвиваючи екосистему Tezos в Східній Європі, знаходиться у постійному пошуку партнерів-однодумців. І в цей раз нам надзвичайно пощастило, ми знайшли відразу двох партнерів – одного в особі цілеспрямованої команди UNIT. City, а також стали частиною їх екосистеми з усіма перевагами і бонусами.

Другого – в особі однієї з кращої IT-школи – ucode, що впроваджує найбільш ефективні програми навчання розробників.

Нас надихають нові можливості, що відкрилися перспективи, ми плануємо розвивати наші партнерства і вже готуємося до ряду активностей з новими партнерами, таким як спільні івенти, хакатони, програми навчання. Вже зовсім скоро ми проінформуємо суспільство про запуск навчального курсу, підписуйтесь на нас в соціальних мережах, слідкуйте за нашими анонсами.

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти