fbpx
tezos-intro,wallets - 23.06.2020

Огляд гаманців на Tezos

Це перша з трьох статей, в яких ми поговоримо про екосистему Tezos. Розповімо про гаманці, оглядачі блоків, основи бейкінгу і делегування, вебсайти з рейтингом бейкерів, а також різні групи та спільноти, пов’язаних з екосистемою Tezos. Перша частина присвячена основам цифрових гаманців, що підтримують Tezos.

Цифрові гаманці, що підтримують Tezos, бувають різних форм і розмірів. Є гаманці, що підтримують мульти-криптовалюти, і гаманці, що підтримують виключно Tezos. Крім того, існують веб та ПК гаманці, а також гаманці, що підтримують функції uni-swap (обмін Tezos на USDT або Ethereum і т.д.)

Нижче наведено перелік надійних гаманців. Переконайтеся, що отримуєте доступ до гаманців через правильні посилання, оскільки існує безліч шкідливих посилань, що намагаються ввести користувачів в оману. Для перевірки гаманців Ви завжди можете відвідати https://www.tezos.com або https://tezos.com/get-started#store-and-use-wallets.

Galleon — гаманець, створений розробниками з Cryptonomic. Доступний для завантаження на ПК. Підтримує наступні ОС: Windows, MacOS і Linux. Цей гаманець постійно оновлюється, містить широкий спектр функцій, пов’язаних з Tezos. Користувачі можуть користуватися Galleon разом з гаманцем апаратного пристрою — Ledger.

Для додаткової інформації та завантаження, будь ласка, перейдіть за посиланням: https://cryptonomic.tech/galleon.html

Kukai був створений давнім розробником Tezos, і, разом з Galleon Wallet, став одним з найперших гаманців, запропонованих екосистемі Tezos. Kukai Wallet пропонує лише доступ до вебгаманця.

Для додаткової інформації, будь ласка, перейдіть за посиланням: https://kukai.app

AirGap — гаманець, створений командою Papers. AirGap розроблений для обслуговування мобільних пристроїв iOS/Android і веб-гаманців, включаючи розширення для браузера. Цей гаманець передбачив підтримку обміну, дозволяючи користувачам обмінювати свою криптовалюту з Tezos на Bitcoin, Ethereum і Aeternity. Ця функція працює за підтримкою Changelly.

Для додаткової інформації, будь ласка, перейдіть за посиланням: https://airgap.it/

Апаратні гаманці забезпечують максимальну безпеку для тих, хто хоче зберігати свою криптовалюту в холодному сховищі. Ledger і Trezor є найбільш використовуваними апаратними гаманцями. Для бажаючих забезпечити максимальний рівень безпеки своєї криптовалюти, апаратні гаманці є найбільш надійним вибором. Так, криптовалюта зберігається на USB-подібному пристрої з множинним шифруванням, включаючи можливість обробки крипто-транзакцій.

Ledger надає широкий спектр пропозицій, завдяки яким користувачі можуть зберігати свою дорогоцінну криптовалюту в холодному сховищі і купувати нову. Ledger також пропонує синхронізований з апаратними гаманцями додаток, включно із можливістю відправляти, отримувати і делегувати криптовалюту. Команда розробників навіть пропонує додаток «Tezos Baking App», який є одним з найбільш використовуваних методів безпечного бейкінгу в Tezos.

Для додаткової інформації, будь ласка, перейдіть за посиланням: https://www.ledger.com/

Trezor, так само як і Ledger, надає широкий спектр пропозицій, завдяки яким користувачі можуть зберігати свою криптовалюту в холодному сховищі і купувати нову. Trezor також пропонує додаток, який синхронізується з їхнім апаратним гаманцем, що, в свою чергу, дозволяє користувачам безпечно зберігати криптовалюту в холодному сховищі. Спеціально для Tezos вони об’єдналися із SimpleStaking для забезпечення сумісності з платформою.

Для додаткової інформації, будь ласка, перейдіть за посиланням: https://trezor.io/

Atomex Wallet — гаманець від команди Atomex став ще функціональнішим, запропонувавши атомарні свопи для Tezos. Саме ця команда стоїть за розробкою baking-bad.org — усіма улюбленого веб-сайту з перевірки виплат бейкерів. Гаманець підтримує ОС Windows і Linux. MacOS, iOS і Android будуть доступні трохи пізніше. Також пропонується веб-гаманець. Крім того, в Atomex тепер доступні атомарні свопи з біткоіну на Tezos і навпаки. Список атомарних свопів включає біткоін, ethereum і USDT. Це дозволить користувачам перемикатися між Tezos та іншими криптовалютами і назад без необхідності обміну криптовалюти через централізовані платформу обміну. За словами команди розробників, Atomex є «мульти-криптовалютним ПК гаманцем з вбудованим гібридним обміном».

Для додаткової інформації, включно з демонстрацією гаманця, перейдіть за посиланням: https://atomex.me

Thanos — за роботу над цим гаманцем відповідає команда розробників — Madfish Solutions. Цей гаманець Tezos дуже схожий на гаманець Ethereum Metamask і пропонує послуги гаманця у вигляді браузерного росширення. Пропонується підтримка наступних браузерів: Chrome, Firefox, Opera або Brave (і кількох інших браузерів).

Для додаткової інформації, будь ласка, перейдіть за посиланням: https://thanoswallet.com/

Exodus — мульти-криптовалютний гаманець, що також підтримує Tezos. Команда пропонуює ПК додаток, сумісний із Windows, macOS і Linux. Також пропонується підтримка мобільних пристроїв, що працюють на iOS і Android. На даний момент функція веб-гаманця недоступна. Користувачі можуть користуватися апаратним гаманцем Trezor разом з гаманцем Exodus для зберігання криптовалюти в холодному сховищі.

Для додаткової інформації, будь ласка, перейдіть за посиланням: https://www.exodus.io/

CorTez доступний тільки для мобільних пристроїв і підтримує пристрої iOS і Android. Nomadic Labs — команда, яка створила цей гаманець, є однією з головних груп розробників Tezos. Їх гаманець підтримує лише Tezos.

Для додаткової інформації, будь ласка, перейдіть за посиланням:

https://apps.apple.com/us/app/cortez/id1464922586

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tezcore.cortez

SimpleStaking — створений давнім розробником Tezos, Juraj Selep, цей гаманець пропонує настільний і веб гаманці, які можна використовувати разом з апаратним гаманцем Trezor для холодного зберігання. Гаманець SimpleStaking пропонує сумісність лише для операційної системи Windows і веб-гаманця.

Для додаткової інформації, будь ласка, перейдіть за посиланням: https://simplestaking.com/

Tezzet — створений командою Tezos.Rio. Настільний гаманець, що підтримує Windows, macOS і Linux. Tezzet можна використовувати спільно з апаратним пристроєм, наприклад, з Ledger.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, перейдіть за посиланням: https://tezos.rio/carteira.html

Trust Wallet — це мульти-криптовалютний гаманець з підтримкою різних криптовалют, включаючи Tezos. Цей гаманець доступний лише на мобільних пристроях і підтримує пристрої iOS і Android. Trust Wallet є офіційним гаманцем Binance — однієї з найбільших в світі бірж криптовалюти.

Для додаткової інформації, будь ласка, перейдіть за посиланням: https://trustwallet.com/

Clove Wallet — це нова команда розробників, яка вирішила змістити свої пріоритети на розробку продуктів, пов’язаних з Tezos. Вони ще не випустили власний гаманець, проте, наразі працюють над створенням імейл гаманця.

Для додаткової інформації, будь ласка, перейдіть за посиланням: https://clovecrypto.com/

Підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб не пропустити новини екосистеми Tezos:

  1. Telegram-канал.
  2. Facebook.
  3. Twitter українською та російською мовами.
  4. Twitter англійською мовою.
  5. YouTube-канал.
  6. Instagram.
  7. LinkedIn.
  8. hub на ForkLog.

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти