Tezos Ukraine запускає безкоштовний курс по розробці смарт-контрактів

Tezos Ukraine запускає безкоштовний курс по розробці смарт-контрактів

Ми запускаємо безкоштовний курс «Розробка смарт-контрактів на блокчейн-платформі Tezos». В рамках курсу ми проведемо чотири відеоуроки, воркшоп з конкурсним завданням і хакатон для відпрацювання набутих знань на практиці.

Курс підійде всім, хто цікавиться роботою блокчейну та смарт-контрактів. Для розуміння курсу бажаний досвід розробки на JS або Python. Смарт-контракти пишуть на високорівневих мовах як LIGO (Pascal) і SmartPy (Python), а в лекціях ми наводимо приклади з LIGO (Pascal) і Truffle (JS).

Лектор курсу — блокчейн-розробник компанії Attic Lab Михайло Дегтярьов. Він три роки працює з блокчейн-проектами і розробляє програмні рішення, в тому числі працює над оглядачем блоків для блокчейна Tezos TezTracker.com.

Перший урок уже в мережі

В першому відео Михайло розповідає про будову мови програмування Michelson, знайомить учасників курсу з інструментами розробки і публікує тестовий смарт-контракт в мережу Tezos.

Урок доступний українською, російською та англійською мовами.

В наступних лекціях Михайло пояснить, як створювати смат-контракти з мультипідписом, користуватись Oracle- та Vesting-контрактами і запускати токени на блокчейні Tezos.

500 XTZ за цікаві питання і вирішення завдань

Після публікації четвертого уроку ми проведемо воркшоп з призовим фондом 500 XTZ ($1,225 на момент публікації). На ньому ви можете задати питання Михайлу і виконати практичне завдання.

Ми нагородимо авторів кращих питань, а також учасників, які правильно або швидше за всіх вирішили завдання Михайла.

Після воркшопу відбудеться хакатон по розробці смарт-контрактів на блокчейні Tezos. Про дати проведення воркшопу та хакатону ми оголосимо після публікації четвертого уроку.

Інші навчальні курси Tezos Ukraine

В вересні 2020 року ми опублікували навчальний курс «Знайомство з Tezos». В ньому розповіли, що таке блокчейн, які транзакції підтримує протокол Tezos, хто такі бейкери і що відрізняє Tezos від інших блокчейнів.

Щоб не пропустити нові уроки, воркшопи і хакатони, підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine:

  1. Telegram-канал.
  2. Facebook.
  3. Twitter українською та російською мовами.
  4. Twitter англійською мовою.
  5. YouTube-канал.
  6. Instagram.
  7. LinkedIn.
  8. hub на ForkLog.

наступний

Інтерв’ю Tezos Foundation з засновником Madfish Solutions Матвієм Сиворакшою

Читайте схожі пости

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота