fbpx
news - 21.05.2020

Передплачені картки Tezos з’явилися у 10000 французьких магазинах

Блокчейн-видання Decrypt повідомило, що у 10000 французьких магазинах з'явилися передплачені картки Tezos. Ми підготували адаптований переклад матеріалу українською мовою.

Французькі клієнти тепер мають можливість придбати Tezos (XTZ) у вигляді передплачених карт в тисячах тютюнових магазинів по всій Франції завдяки партнерству між крипто-стартапом Digycode і командою R&D в Nomadic Labs, яка бере участь в роботі над протоколом Tezos.

«На цей час, Tezos є одним з найперспективніших проєктів. Ми стежимо за його розвитком вже протягом багатьох місяців. Інтеграція Tezos в наші послуги є частиною більш глобальної стратегії, присвяченій цій протоколу з яскраво вираженим французьким акцентом», — повідомив представник Digycode.Раніше стартап вже пропонував передплачені ваучери для Bitcoin, Ethereum, XRP Ripple, Litecoin і Dash вартістю 20 євро (22 долари), 50 євро (55 доларів) або 200 євро (220 доларів).

Щоб придбати крипто таким чином, користувачам необхідно зареєструвати обліковий запис на офіційному сайті Digycode і ввести вказаний в придбаних ваучерах код. Кількість отриманої криптовалюти буде визначатися поточним курсом обміну валют, і лише після цього коін можна буде перевести на будь-який відповідний цифровий гаманець.
У той час як ця система дозволяє купувати криптовалюту без банківського рахунку, клієнтам Digycode все ж необхідно пройти процедуру KYC (Know Your Client, Знай свого клієнта), щоб отримати свої токени. Крім того, стартап встановив жорсткий ліміт на погашення — 1000 євро на день на загальну суму 10 000 євро на місяць. Підозрілі акаунти можуть бути навіть закриті.

«Ваш акаунт може бути обмежено або закрито. Дійсно, якщо у нас є підстави вважати, що Ви використовуєте сервіс DIGYCODE в незаконних цілях або що запитувані підтверджувальні документи залишаються без відповіді », йдеться в розділі поширених питань Digycode.

Згідно Digycode, їх передплачені криптоваучери можна придбати в більш ніж 10 000 кіосках тютюнових виробів та інших магазинах.

Digycode є філією групи Toulouse Digital Service, яка також охоплює послуги цифрової криптоторгівлі Zebitex і ZeBitcoin.

Digycode також не єдині, хто пропонує передплачені криптоваучери у Франції. Як повідомили Decrypt в жовтні минулого року, французький стартап Keplerk пропонує аналогічні криптокупони, які можна обміняти на біткоїни, в магазинах по всій країні.

Підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб не пропустити новини екосистеми Tezos:

  1. Telegram-канал.
  2. Facebook.
  3. Twitter українською та російською мовами.
  4. Twitter англійською мовою.
  5. YouTube-канал.
  6. Instagram.
  7. LinkedIn.
  8. hub на ForkLog.

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти