5 NFT на Tezos, які подорожчали в 5 разів

5 NFT на Tezos, які подорожчали в 5 разів

Ентузіасти купують NFT, щоб винагородити художника, похвалитися перед іншими колекціонерами або заробити на перепродажі. Для заробітку найкраще підходять великі колекції — токенів багато, і вони швидко стають популярними.

Розповідаємо про NFT-колекції на Tezos, які дорожчають вже зараз: щомісячник для демонів, хмари з фільмів, воксельні планети, пекельну банду і випадково звичайних скелетів.

Дисклеймер: матеріал не є інвестиційною порадою або керівництвом для торгівлі. Tezos Ukraine не несе відповідальності за ваші інвестиційні рішення. Не вкладайте більше, ніж готові втратити.

Щомісячний журнал «Демони»

Художниця-ілюстратор під ніком Varrogan малює анімовані обкладинки для журналу «Demons». Все як належить: похмурі кольори, реклама послуг сукубів і хорні-гороскпопи.

Поки що їх дев’ять штук із тиражем у кілька десятків екземплярів. Останні обкладинки продаються по 1 tez, а ось перші вже подорожчали до 6 tez та вище. Якщо Varrogan продовжить малювати, перші NFT з малим тиражем мають шанси й надалі зростати в ціні.

Перейдіть на сторінку автора на hic et nunc — анімації обкладинок варто побачити самому.

Хмари з фільмів

У кожному дитячому фільмі є момент, коли герої дивляться на хмари і кажуть: «А ця хмара схожа на…» Якщо ви жодного разу не побачили в хмарах Пікачу або Daft Punk — для вас є Kumulus.

Kumulus — це проєкт Clean NFT, який пропагандує енергоефективні PoS-блокчейни. Для цього учасники проєкту намалювали вручну 5000 хмар та відрахували 30% з мінтингу кожного токену до організації Clean Water.

Зараз хмари Kumulus торгуються на ojbkt.com за ціною від 2 до 100 tez.

Воксельні планети

1980 року американець Денніс Хоуп оголосив Місяць своєю власністю і почав продавати ділянки місячної землі. За 30 років він заробив $11 млн. Його клієнтами стали навіть президенти Буш старший, Картер та Рейган.

А проєкт Planetz продає одразу планети: придатні до життя, газові гіганти з кільцями, порожні з наскрізними дірками, оточені супутниками чи взагалі схожі на космічну жуйку.

Planetz складаються з вокселів та обертаються на зацикленій анімації. Усього їх 5000, а на момент публікації колекціонери випустили 4162 — по 15 tez за NFT.

Поки що їх немає на жодному маркетплейсі: Planetz працює над запуском власного вторинного ринку з іншим проєктом tzPunks. Зважаючи на те, що за вартості мінтингу 50 tez панки торгуються по 2000 і більше, планети теж можуть сильно подорожчати.

Пекельна банда

Завдяки художнику Pixantle ми дізналися, що чортяки люблять худі. Нічого дивного.

Doomgang — це колекція з 87 намальованих вручну чортенят, скелетів, зомбі, роботів, інопланетян та кактуса.

Автор регулярно виставляє нові NFT на аукціон та продає їх відносно дешево: за 10-20 tez. А на вторинному ринку маркетплейсу objkt.com токени Doomgang перепродують за 100 tez і більше.

Випадково звичайні скелети

Просто скелети зі звичними речами в руках на тлі дощу з моніторів, броколі, жаб та інших випадкових предметів.

John Karel, автор колекції randomly common skeles, змоделював 8000 унікальних атрибутів — більше, ніж кількість готових токенів у популярних колекціях. Щоб якось обмежити кількість підсумкових NFT, він відкрив мінтинг скелетів лише на 24 години. За цей час колекціонери створили 37 тисяч токенів.

На відміну від більшості генеративних колекцій, randomly common skeles дійсно відрізняються за унікальністю комбінацій. І це вплинуло на ціну: за вартості мінтингу в 5 tez, більшість скелетів на objkt коштують від 10 до 1600 tez.

Підписуйтесь на соціальні мережі Tezos Ukraine, і не пропускайте нові колекції:

  1. Telegram-канал
  2. Facebook.
  3. Twitter російською та українською мовами
  4. Twitter англійською мовою
  5. YouTube-канал
  6. Instagram
  7. LinkedIn
  8. hub на ForkLog

наступний

Навіщо нам так багато стейблкоїнів: розбираємо нативні стейблкоїни Tezos і токени Wrap Protocol

Читайте схожі пости

GameFi-проєкти: що це таке і кому вони приносять користь насправді

GameFi-проєкти: що це таке і кому вони приносять користь насправді

Ми придумали, як використовувати NFT в іграх (і ні, це не скіни)

Ми придумали, як використовувати NFT в іграх (і ні, це не скіни)

Що таке метавсесвіти та хто на них зароблятиме?

Що таке метавсесвіти та хто на них зароблятиме?

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота