fbpx
25.04.2020

Новини екосистеми Tezos 25.04.2020

Команди Tezos готуються взяти участь у віртуальній блокчейн-конференції «Ready Layer One»

Команди Tezos готуються взяти участь у віртуальній блокчейн-конференції «Ready Layer One»

Команди з усієї спільноти Tezos збираються разом, щоб взяти участь у майбутній віртуальній блокчейн-конференції «Ready Layer One». Конференція, яка буде проходити з 4 по 6 травня — спільна співпраця, організована командами з Tezos, Polkadot, Cosmos, NEAR і Protocol Labs.

«Ready Layer One» — яскравий приклад єдності, співпраці та спільної творчості в сфері блокчейну, особливо в світлі пандемії коронавірусу, яка призвела до зупинки економік і країн з усього світу. Описуючи подію, директор TQ Tezos Events Алісса Йі сказала: “Ready Layer One — це можливість для членів спільноти Tezos об’єднати свої зусилля з іншими людьми з усієї крипто-екосистеми для створення прототипів та спільної роботи над творчими ідеями. У той час, коли ми не можемо фізично зібратися разом, нам доводиться працювати вдвічі старанніше, щоб віртуально підтримувати співробітництво “.

Команди TQ Tezos, Nomadic Labs, Truffle, camlCase, StakerDAO і Cryptium Labs з екосистеми Tezos планують бути присутніми і брати участь, а Артур Брейтман разом з Лорою Шин проведуть наживо запис подкасту Unchained.

Джонас Ламіс, засновник StakerDAO, один зі спікерів на Ready Layer One, прокоментував: «Ми старанно працювали над випуском першого “комерційного” DAO на Tezos, і досить багато дізналися про те, як знайти рішення для ринку, яке бере до уваги децентралізоване бачення Tezos, але також живе в рамках правових та регулюючих структур суспільства. Ми сподіваємося, що те, що ми розробили, буде повторено і покращено у всій екосистемі proof of stake, оскільки різні команди запускають рішення, що знижують вартість оренди і поліпшують якість обслуговування клієнтів у всіх сферах бізнесу. В сукупності співтовариство першого рівня створює інструменти, які зроблять суспільство справедливішим і менш крихким”.

У Tezos Commons є обмежена кількість квитків, доступних виключно для спільноти Tezos. Реєстрація — https://hopin.to/events/readylayerone?specinf=11810

Незважаючи на те, що квитки безкоштовні, очікується, що всі учасники Ready Layer One будуть активно брати участь в заході і зроблять свій внесок як в конференцію так і в майбутнє децентралізованої мережі.

Додаткові новини екосистеми:

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти