fbpx
16.05.2020

Новини екосистеми Tezos 16.05.2020

Q&A з засновником camlCase Тайлером Кларком

Q&A з засновником camlCase Тайлером Кларком

На цьому тижні ми зустрілися з засновником camlCase Тайлером Кларком, щоб обговорити роботу команди camlCase над DEXter і її недавно перейменований мобільний гаманець, Magma (раніше Phoenix), чому вони вибрали Tezos і що він з нетерпінням чекає в екосистемі.

Для тих, хто не знає – чи можете ви дати нам короткий огляд DEXter?

Dexter – це децентралізована біржа, схожа на Uniswap, що здійснює торги між токенами XTZ і FA1.2. Замість книги замовлень Dexter використовує автоматизованого маркет-мейкера. Ліквідність додається до загального пулу для кожної пари токенів XTZ / FA1.2, а обмінний курс визначається за формулою постійного продукту. Будь-хто може стати постачальником ліквідності і отримувати прибуток від комісій, отриманих в результаті торгів. Все це відбувається виключно ончейн.

Як щодо Phoenix?

Насправді ми перейменували цей проект в Magma, так як вже є гаманець з назвою Phoenix. Magma – це не пов’язаний мобільний гаманець для Tezos, який початково інтегрований з Dexter.

Існує багато блокчейн проектів – чому ви вирішили побудувати ці проекти на Tezos?

Ми вважаємо, що у Tezos є хороші шанси стати одним з двох або трьох домінуючих блокчейнів в довгостроковій перспективі, в першу чергу через те, як працює його ончейн управління. Він дуже добре поєднує стимули між різними групами. Розвиток протокольного рівня заохочується інфляційним фінансуванням, і власники токенів мотивуються голосувати в пропозиціях, які збільшують цінність мережі. Крім того, ці оновлення відбуваються без проблем, без необхідності хард-форку. Це все дуже елегантно.

Які три речі ви найбільше раді бачити на Tezos?

Sapling – Команда Nomadic недавно провела AMA на Reddit, і схоже, що це буде частиною їх наступної пропозиції. Анонімні транзакції відкриють безліч нових варіантів використання Tezos.

Checker – З того, чим поділився Артур, схоже, що Checker буде схожий на Maker DAO, але насправді децентралізований! Я думаю, що це буде основний компонент екосистеми DeFi на Tezos.

DeFi Dapps – Ми хотіли б бачити більше продуктів DeFi на Tezos, особливо щось на зразок Compound.

Додаткові новини екосистеми:

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти