Новини з Tezos DeFi Hackathon 2022: розповідаємо про прогрес учасників

Новини з Tezos DeFi Hackathon 2022: розповідаємо про прогрес учасників

Два тижні тому учасники Tezos DeFi Hackathon 2022 розібрали челенджі та почали працювати. Більшість із них до цього не мали досвіду в блокчейн-розробці, і ми постаралися надати їм максимум інформації: зібрали документацію, організували 74 зустрічі з технічними менторами та створили окремий канал для спілкування з партнерами.

Розповідаємо про прогрес учасників, що вони планують робити після завершення хакатону та думки менторів про успіхи команд.

Які питання ставлять учасники

Головна відмінність Tezos DeFi Hackathon 2022 від інших блокчейн-хакатонів — у фокусі на челенджі. Учасники вирішують завдання партнерів та не зможуть виграти з власною ідеєю. Ми обрали такий підхід, щоб учасники зробили корисні для екосистеми проєкти та продовжили над ними працювати.

Проте у нашого підходу є недолік. Більшість завдань базується на існуючих продуктах партнерів. Наприклад, у челенджі Ubinetic потрібно використовувати однойменний оракул, а в челенджі Plenty — LP-токени пулів Plenty. Не всі партнери виклали код та документацію у відкритий доступ, тому учасники ставили багато питань щодо роботи з продуктами. Із чатів з технічними менторами та партнерами вже можна скласти енциклопедію про Tezos (і ми вже цим займаємось).

Ще під час реєстрації учасники ставили базові питання про Tezos та криптовалюти в цілому: як працює блокчейн, хто виконує смарт-контракти, для чого потрібен газ тощо. Але ближче до початку акцент змістився на складні теми: як віддалено підписати транзакцію без використання tezos-client, за якими правилами компілятор сортує значення map і big_map, і як простіше клонувати проєкт для тестування.

Зараз учасники переважно обговорюють найкращі способи реалізувати певний функціонал, побудувати токеноміку та організувати інтерфейс.

Прогрес команд за два тижні роботи

Щотижня учасники зідзвонюються з командними менторами та розповідають про свій прогрес.

Головне — немає проблем із мотивацією. За правилами хакатона на зустрічі з командними менторами повинен бути присутнім тільки тімлід, але команди приходять у повному складі. Ми очікували, що їм знадобиться допомога в організації роботи, але учасники самостійно побудували розклади в Trello та подібні програми, а тепер працюють за планом.

Хоча до завершення Tezos DeFi Hackathon 2022 залишилося півтора тижні, деякі команди вже завершили розробку смарт-контрактів або навіть зробили MVP. Судячи з темпів та якості роботи, партнерам та журі буде непросто обрати переможців.

І насамкінець — хороші новини для Tezos. Технічні ментори вже думають про те, щоб покликати деякі команди на стажування, а учасники планують отримати гранти та продовжити розробляти на Tezos. Поки що ми не можемо розкрити всі деталі, тож розповімо більше по завершенню хакатону.

Підписуйтесь на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб нічого не пропустити:

  1. Telegram-канал
  2. Facebook.
  3. Twitter російською та українською мовами
  4. Twitter англійською мовою
  5. YouTube-канал
  6. Instagram
  7. LinkedIn
  8. hub на ForkLog

наступний

Оновлення QuipuSwap та Temple: обмін став простішим та дешевшим

Читайте схожі пости

Три команди Tezos DeFi Hackathon 2022 вже отримали гранти Kolibri!

Три команди Tezos DeFi Hackathon 2022 вже отримали гранти Kolibri!

34 команди з Tezos DeFi Hackathon 2022 хочуть далі працювати на Tezos: розповідаємо про їхні проєкти

34 команди з Tezos DeFi Hackathon 2022 хочуть далі працювати на Tezos: розповідаємо про їхні проєкти

Ми зупиняємо хакатон, але не закриваємо його повністю

Ми зупиняємо хакатон, але не закриваємо його повністю

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота