Google, Vimeo та Міністерство цифрової трансформації України: знайомимося з менторами Tezos DeFi Hackathon 2022

Google, Vimeo та Міністерство цифрової трансформації України: знайомимося з менторами Tezos DeFi Hackathon 2022

Ментор — це як наставник буддистського монастиря. Він не розв'язує проблеми за учня, а лише вказує шлях.

Познайомтесь з менторами, які допоможуть учасникам Tezos DeFi Hackathon 2022 розв’язати технічні проблеми, організувати роботу в команді та розробити круті проєкти.

Роль менторів на хакатоні

На Tezos DeFi Hackathon 2022 є два види менторів: технічні та командні.

Технічні ментори — блокчейн-розробники з найкращих команд Tezos. Розробка смарт-контрактів і блокчейн-програм ще не настільки популярна, щоб по кожній темі можна було знайти книгу або рішення на StackOverflow. Тим більше, що час, витрачений на пошук, може вдарити по якості проєкту. Запитати технічного ментора — найшвидший спосіб розв‘язати конкретну проблему.

Командні ментори — представники бізнесу та досвідчені менеджери. Більшість команд збираються вже на хакатоні. Без сильного та дисциплінованого лідера учасники можуть пропустити дедлайн або втратити мотивацію до роботи. Командні ментори допоможуть організувати процеси та довести справу до кінця.

Навіщо ментори йдуть на хакатон? По-перше, вони набувають досвіду, який знадобиться на основній роботі. По-друге, вони знайомляться з новими розробниками, які можуть запросити на свої проєкти. І по-третє, це круто, коли ти допомагаєш створювати хороший продукт.

Технічні ментори Tezos DeFi Hackathon 2022

Технічні ментори Tezos DeFi Hackathon 2022 прийшли на хакатон, щоб поділитися досвідом, допомогти молодим розробникам розібратися в екосистемі та захантити таланти до своїх команд.

 • Анастасія Кондаурова — Smart-contract Lead в Madfish Solutions, переможниця 13 блокчейн-хакатонів з різними технологіями. Досвід в блокчейні — 3 роки, розробляє та тестує смарт-контракти, проводить дослідження. Мотивація — допомогти командам розібратись в Tezos.
 • Борис Grit — співзасновник The Buttonists, розробник смарт-контрактів і fullstack з 11 роками досвіду. Працює з криптовалютою з 2013 року, хоче допомогти допитливим людям розібратися у розробці смарт-контрактів.
 • Євген Рибний — архітект, CTO Flame DeFi з 15 роками досвіду у великих компаніях та стартапах.
 • Інокентій Мажара з Madfish Solutions — фронтенд-розробник на React. Мотивація — допомогти класним фахівцям показати себе на хакатоні.
 • Корній Васильченко — CTO Madfish Solutions, 8 років у комерційній розробці та блокчейні. Працює з Tezos більш ніж два роки, хоче допомогти новачкам розібратися зі створенням DApps.
 • Максим Стребков — провідний розробник Baking Bad, TzKT.io та Netezos. Розробляє на Tezos із першого дня. Як каже сам: «Приніс півлітра, без яких у Tezos не розберешся, і буде здорово знайти в нашу команду товаришів по чарці»
 • Михайло Заїкін — core-розробник та технічний лід Baking Bad, відповідає за PyTezos, DipDup та Better Call Dev. Досвід — інфраструктурні проєкти та інструменти для розробки. Хоче допомогти новачкам розібратися в блокчейн-розробці та зібрати MVP на Tezos.
 • Степан Наумов — призер Tezos DeFi Hackathon 2021 та творець Juster.fi. Після хакатона приєднався до Baking Bad, також працював у напрямку NFT, зокрема розробляв split-sale контракти для маркетплейсу hic et nunc. Хоче залучити нових розробників до екосистеми Tezos і розвитку Juster.

Командні ментори Tezos DeFi Hackathon 2022

Командні ментори Tezos DeFi Hackathon 2022 прийшли на хакатон, щоб допомогти командам, зав’язати нові знайомства, краще розібратися у криптовалюті та знайти розробників для своїх проєктів. Частина менторів брала участь у Tezos DeFi Hackathon 2021.

 • Андрій Козик — засновник Lemons.Studio та Perfomante.io, яка робить анімаційні ролики для популярних блокчейн-проєктів. Мотивація на хакатоні — заробити мільйон, познайомитися з новими людьми та вивчити нові юзкейси.
 • Антон Лазовський — Product Manager у Wargaming. 8 років досвіду з B2B та корпоративними системами на посадах системного аналітика та продакт-менеджера. Вміє вибудовувати процеси в команді, аналізувати бізнес та користувачів. Хоче допомогти командам робити круті проєкти.
 • Антон Мудрік — 6 років в IT тімлідом та продакт-менеджером. Є некомерційний досвід у блокчейні. Чому прийшов на хакатон: «У самурая немає мети — тільки шлях».
 • Анастасія Сапожкова — блокчейн-дослідник у Distributed Lab, організатор блокчейн-івентів з 6 роками досвіду в індустрії. Мотивація — внесок у розвиток блокчейн-спільноти та знайомство з тямущими розробниками.
 • Дарія Попова — 3 роки досвіду на позиції продакт-менеджера. Знає, як пов’язати вміння команди з вимогами бізнесу та як розв’язати проблеми користувачів. Мотивація — зав’язати знайомства та отримати новий досвід.
 • Дар’я Сєдих — засновник Deep Tech-компанії ZEPS, продюсер стартапів. Скіли — фандрейзинг та маркетинг B2B-проєктів. Немає досвіду у блокчейні, але хоче бути добрим командним ментором.
 • Денис Попов — 7 років на позиції продакт-менеджера у Software та Hardware-продуктах, зараз працює на ринку Unified Communications as Service. Досвід у блокчейні — теоретичні знання. Прийшов на хакатон, щоб познайомитися з новими людьми, допомогти командам організувати роботу та задати добрий старт 2022 року.
 • Діана Кінг — 7 років досвіду в маркетингу блокчейн-проєктів. Фахівець у презентації продуктів, розвитку ком’юніті та організації блокчейн-івентів. Мотивація — була ментором на Tezos DeFi Hackathon 2021, і їй сподобалося.
 • Іван Карабанюк — продакт-менежер із 3 роками досвіду, займається дослідженням, запуском та розвитком продуктів. Прийшов на хакатон, щоб допомогти командам у пошуку продуктових рішень та познайомитися з талановитими людьми з індустрії.
 • Іван Андріянов — 5 років досвіду на позиціях Product Marketing та Marketing Lead у B2B, B2C та мобільних напрямках. Досвід у блокчейні — допомагав створити «Bloomberg terminal for DeFi», прийшов на хакатон заради нових знайомств та викликів.
 • Ігор Скибицький — підприємець, співзасновник IT-компанії Primecore, сервісу для стейкінгу Stakernode та кількох DeFi-проєктів. Розробляє та запускає технологічні продукти, інвестує в DeFi та NFT. Мотивація — розширити коло спілкування у криптоспільноті.
 • Олена Пшенична — 15 років досвіду в управлінні бізнесом, з них 8 років — у технологічних проєктах. Працює у Sport Tech індустрії, будує маркетингові стратегії, а ще вона радник у Міністерстві цифрової трансформації України.
 • Михайло Кашкін — сеньйор із 20 роками досвіду, працював у Google, Yandex та десятці інших великих компаній. Запустив курс з навчання розробки на Python — Pylot.me. Писав смарт-контракти та вивчав використання блокчейну в рамках завдань клієнтів. Мотивація — допомагати будувати команди, ділитися досвідом та шукати таланти.
 • Микола Гавриляк — CEO стартапу Livee, IT-підприємець. Скіли — створення MVP, пітчинг проєктів та інвестиції, загалом 3 роки в блокчейн-індустрії. Мотивація — «Giving back to community».
 • Олег Свірський — продакт-менджер у Vimeo, займається розробкою стратегій та дослідженнями користувачів. Досвід у блокчейні — купив 0,0000001 ETH. Хоче допомогти у створенні крутих продуктів та зустріти крутих людей.
 • Роман Теглівець — 6 років розробки успішних стартапів, колишній CIO краудінвестингового майданчика High Castle. Прийшов на хакатон поділитися знаннями та навчитися чогось нового.
 • Сергій Зеневич — 20 років досвіду в IT: від програміста до архітектора. Наразі розвиває сервісну компанію SoftTeco. Хоче подивитися, чим живе світ блокчейна та допомогти учасникам своїм досвідом.
 • Тім Тислюк — співзасновник та операційний директор стартапу Field Complete. Великий досвід на позиції операційного директора хоче допомогти командам з правильною організацією роботи.
 • Тимур Самойлов — переможець та призер кількох хакатонів. Розробляє на блокчейні з 2018 року, зараз розвиває свою компанію у Solana. Прийшов на хакатон, щоб навчати, допомагати та шукати таланти.

Якщо ви тільки-тільки дізналися про хакатон Tezos DeFi Hackathon 2022 — у вас є ще два тижні на реєстрацію. Поспішайте!

Підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб бути в курсі всіх подій світу Tezos:

 1. Telegram-канал
 2. Facebook
 3. Twitter російською та українською мовами
 4. Twitter англійською мовою
 5. YouTube-канал
 6. Instagram
 7. LinkedIn
 8. hub на ForkLog

наступний

Ми придумали, як використовувати NFT в іграх (і ні, це не скіни)

Читайте схожі пости

Розробка після акселератора: як податись на грант для запуску проєкту

Розробка після акселератора: як податись на грант для запуску проєкту

Розробка та запуск власного проєкту: підсумки акселератора Tezos

Розробка та запуск власного проєкту: підсумки акселератора Tezos

Спільнота Tezos зібрала для України $300 000!

Спільнота Tezos зібрала для України $300 000!

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота