Короткий переказ AMA Temple Wallet та Everstake

Короткий переказ AMA Temple Wallet та Everstake

Вчора ми провели AMA-сесію з представниками Temple Wallet та стейкінгової платформи Everstake. Ось вам факт: автоматичні субтитри Twitter розпізнають XTZ як «ecstasy».

Ми зробили короткий переказ найцікавіших моментів: деталей партнерства, особливостей стейкінгу та розіграшу 750 XTZ. Якщо вам більше подобається слухати, включайте запис АМА в твіттері Tezos Ukraine.

Умови розіграшу XTZ

Щоб взяти участь, потрібно з 22 серпня до 20 вересня делегувати Everstake від 100 XTZ і не забирати їх щонайменше 37 днів. Якщо ви вже делегували йому кошти, переделегуйте. Це необхідно, щоб відстежити адреси гаманців учасників.

27 жовтня Everstake випадковим чином вибере шістьох переможців: п’ять із них отримають по 50 XTZ, а один щасливчик — 500 XTZ.

Хто такі дегени

Слово «degen» означає не те, що ви подумали, а «decentralized generation».

Що там з партнерством Everstake та Temple Wallet?

Everstake — один із найнадійніших децентралізованих стейкінг-провайдерів у блокчейн-індустрії. Влад із Temple Wallet вважає, що партнерство допоможе привернути більше уваги до стейкінгу на Tezos, і згодом — до унікальних фіч на кшталт бейкінгу ліквідності.

Що крутого Everstake бачить у Tezos

Аліна — segment lead в Everstake. Під час роботи та в вільний час вона стежить за багатьма блокчейнами, у тому числі й за Tezos. Їй подобається, що Tezos справді еволюціонує:

«Я знаю про багато мереж, які ніяк не розвинулися, не покращили функції протоколу та не змінились з моменту запуску. Так вони й будуть працювати, поки люди не помітять блокчейни, що еволюціонують, такі як Tezos.

Мені подобається, як гладко Tezos переходить з однієї версії протоколу на іншу, а також те, що оновлення не для краси, а приносять реальну користь.

У Tezos є багато NFT-проєктів, і я навіть зібрала невелику колекцію. Це добре, що Tezos тісно пов’язаний із цифровим мистецтвом, і я думаю, у якийсь момент традиційному мистецтву доведеться перейти в цифрову форму, а Tezos вже готовий до цього».

Аліна також вважає, що NFT цікавлять навіть незнайомих із блокчейн-технологіями людей.

Чим відрізняються PoS, DPoS та LPoS

Головна ідея стейкінгу в тому, що учасники блокують токени — стейк — і протокол регулярно дає власнику випадкового стейку валідувати блок. Проблема стейкінгу в тому, що багаті стають багатшими.

2014 року з’явився алгоритм консенсусу Delegated Proof of Stake. У протоколах з DPoS працює демократія: користувачі відправляють валідаторам свої монети, тобто дарують їм більше шансів здобути наступний блок.

Tezos використовує Liquid Proof of Stake: користувачі, по суті, делегують не монети, а власні адреси. При цьому не можна розділити кошти між делегатами: або делегувати всі XTZ на адресу, або нічого. Але це обмеження можна обійти за допомогою кількох облікових записів. Делегування зміцнює децентралізацію та безпеку мережі.

Навіщо стейкати на ведмежому ринку

При делегуванні користувач контролює свої кошти, проте не контролює потенційний прибуток — винагороду, яку виплачує бейкер. Делегування — безпечний спосіб накопичити XTZ, підготуватися до бичачого ринку та підтримати екосистему.

Підписуйтесь на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб нічого не пропустити:

  1. Telegram-канал
  2. Facebook
  3. Twitter українською мовою
  4. Twitter російською мовою
  5. Twitter англійською мовою
  6. YouTube-канал
  7. Instagram
  8. LinkedIn
  9. hub ForkLog

наступний

Огляд гри Emergents: краща колекційна карткова гра на Tezos

Читайте схожі пости

П’ять курсів, три хакатони та шість тисяч нових ентузіастів Tezos: підсумки роботи Tezos Ukraine

П’ять курсів, три хакатони та шість тисяч нових ентузіастів Tezos: підсумки роботи Tezos Ukraine

П’ять фактів про схеми Понці: від піраміди під заступництвом короля до розведення мурах

П’ять фактів про схеми Понці: від піраміди під заступництвом короля до розведення мурах

Розробка після акселератора: як податись на грант для запуску проєкту

Розробка після акселератора: як податись на грант для запуску проєкту

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота