Бджоли, токени, багети: Team Vitality запустила V.Hive на Tezos

Бджоли, токени, багети: Team Vitality запустила V.Hive на Tezos

У січні кіберспортивна команда Team Vitality оголосила про трирічне партнерство з Tezos. Крім логотипу Tezos на формі, Team Vitality вже анонсувала запуск проєкту V.HIVE та змінила перші токени-пропуски для фанатів.

Розбираємо плани Team Vitality щодо розвитку фан-спільноти на Tezos та пояснюємо, як V.HIVE та механіка Support-to-Earn допоможе розвивати кіберспорт.

Хто такі Team Vitality

Team Vitality — французька кіберспортивна команда. Вони беруть участь у змаганнях з COD, CS:GO, F1, FIFA, Fortnite, LoL та інших популярних іграх.

Вони досить сильні: п’яте місце у світовому рейтингу команд CS:GO, п’яте серед європейських команд League of Legends, четверте місце в duo Fortnite. На інстаграм Team Vitality підписано 1 млн людей, а їх трансляції на Twitch дивиться півмільйона глядачів.

У 2019 році команда відкрила в Парижі штаб-квартиру V.Hive — триповерховий комплекс для тренувань, проведення локальних турнірів та зустрічей із фанатами. У 2022 році Team Vitality уклала партнерство з Tezos і вирішила масштабувати V.Hive на блокчейні Tezos — створити для фанатів цифровий простір з активностями та нагородами. Цей проєкт теж назвали V.HIVE.

Як працює V.HIVE

V.HIVE — програма залучення фанів із концепцією Support-to-Earn. За підтримку Team Vitality у соцмережах та на івентах вони отримуватимуть пам’ятні цифрові нагороди, а також ексклюзивні речі: лімітований мерч, квитки на події, зустрічі з гравцями та пропуски за лаштунки.

У липні Team Vitality організувала роздачу NFT-пропускiв V.Hive Pass. Для цього використовували гаманець Kukai зі створенням гаманця через Google-акаунт або соцмережі, щоб спростити онбординг для незнайомих із криптовалютою користувачів. 8 липня роздача закінчилася, а 13 липня команда почала нараховувати токени учасникам дропу.

Самі V.Hive Pass — NFT стандарту FA2, тобто їх можна продати на objkt.com чи Rarible. Якщо ви пропустили дроп, але хочете брати участь у V.Hive — перевіряйте маркетплейси.

У дорожній карті Team Vitality на 2022 є кілька подій пов’язаних з V.Hive:

 • липень — анонс перших утиліті-функцій V.Hive Pass;
 • серпень — Meet your Bees (знайомство з гравцями);
 • вересень — анонс офлайн-івентів для учасників V.Hive та колаборацій;
 • жовтень-грудень — бета-тест та запуск мобільного додатка, квестів та нових варіантів використання токенів.

Щоб дізнатися більше про нові події та активності у V.Hive, варто приєднатись до Discord-сервера V.Hive. Там будуть анонси, пояснення механік Support-to-Earn, розклад ігор Team Vitality та меми про кіберспорт і Tezos.

Підписуйтесь на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб нічого не пропустити:

 1. Telegram-канал
 2. Facebook
 3. Twitter українською мовою
 4. Twitter російською мовою
 5. Twitter англійською мовою
 6. YouTube-канал
 7. Instagram
 8. LinkedIn
 9. hub ForkLog

наступний

Азартна тема: наскільки чесними є блокчейн-казино на Tezos?

Читайте схожі пости

Starlords: новий ступінь генеративних NFT із зовнішніх світів

Starlords: новий ступінь генеративних NFT із зовнішніх світів

Коротка історія генеративного мистецтва та як його робити

Коротка історія генеративного мистецтва та як його робити

Унікальні за стилем, виконанням та задумом NFT-колекції Tezos

Унікальні за стилем, виконанням та задумом NFT-колекції Tezos

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота