Starlords: новий ступінь генеративних NFT із зовнішніх світів

Starlords: новий ступінь генеративних NFT із зовнішніх світів

Напевно, всі мріяли про космос. Дивилися Interstellar, грали в Kerball Space Program або намагалися сфотографувати Місяць. А тепер можна стати власником ділянки порожнього космічного простору у Starlords.

Розповідаємо чому Starlords — особливий NFT-проєкт, як створити там свою галактику і що в ній можна робити.

NFT повинні еволюціонувати

У матеріалі про те, що було б цікаво побачити в Tezos, ми згадували NFT наступного покоління: з ончейн-зберіганням токенізованих об’єктів, можливістю змінювати їх і взаємодіяти. Команда Genius Contracts вже показала, що на Tezos можна зробити NFT-годинник, який завжди показуватиме поточний час.

Розробники Starlords пішли далі й вмістили у NFT тривимірний космос із зірками, що генерується по випадковому зерну.

Як створити свій космос у Starlords

Спочатку потрібно завести гаманець у тестовій мережі Ghostnet. Якщо ви користуєтеся Temple Wallet, просто перемкніть мережу у своєму акаунті та отримайте тестові tez із крана.

Потім зайдіть в Starlords App. Перейдіть на вкладку Mint з іконкою у вигляді зірочки і змінтіть будь-який з верхніх трьох токенів: Center, Arms або Background.

У цих токенах зберігається космос. Чим він дорожчий, тим більший шанс отримати кілька туманностей і слотів для об’єктів, що вбудовуються.

Після мінтингу перейдіть на вкладку Home із іконкою будиночка.

Виберіть будь-який токен і натисніть на нього, щоб запустити рендеринг і опинитися у своїй ділянці космосу. Натискайте ліву кнопку миші, щоб обертати камерою, натискайте кнопки зі стрілками, щоб пересуватися в просторі.

Якщо ви хочете подивитися, які ще космічні пейзажі може згенерувати Starlords, замініть число в адресному рядку на будь-яке інше, але не більше 5000, і натисніть Enter. Starlords відобразить цей токен у режимі відтворення.

Як додати протопланету на свою ділянку

На сторінці Mint потрібно помити один або кілька Simple-токенів. Потім перейти в свою ділянку космосу і в панелі праворуч розкрити меню Slots.

У цьому списку виберіть будь-який слот зі значенням Kind 2 та натисніть іконку з молотком. Виберіть будь-який токен і натисніть кнопку Forge.

Підтвердіть транзакцію у гаманці, перезавантажте сторінку. Покрутіть камерою і знайдете прототип планети.

На сторінці Home у кожного NFT є дві іконки вгорі — зображення та VR.

При натисканні зображення Spacelords відобразить NFT з динамічною камерою. VR включить рендеринг для VR-шолома, якщо він підключений до вашого комп’ютера.


Що дивовижного в Starlords

Ви не знайдете свою ділянку космосу чи прототип планети у гаманці. Якщо додати їх вручну за адресою контракту, вони не відображатимуться коректно. NFT Starlords містять параметри для рендерингу ділянки космосу, а не текстури, як здається. Команда планує додати до NFT автоматичне створення прев’ю для відображення токенів в інших додатках.

Starlords не зберігає дані в IPFS, а значить, власник токенів не ризикує втратити свою ділянку космосу через те, що нода IPFS почистить кеш.

У результаті Starlords NFT можуть задати нову гілку розвитку генеративного мистецтва, яке рендериться в 3D і майже не займає місця у блокчейні.

Підписуйтесь на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб нічого не пропустити:

  1. Telegram-канал
  2. Facebook
  3. Twitter українською мовою
  4. Twitter російською мовою
  5. Twitter англійською мовою
  6. YouTube-канал
  7. Instagram
  8. LinkedIn
  9. hub ForkLog

наступний

Розробка після акселератора: як податись на грант для запуску проєкту

Читайте схожі пости

Не просто JPEGs: інтерактивні NFT на fxhash

Не просто JPEGs: інтерактивні NFT на fxhash

Зроби свою вітрину для NFT: огляд DIYFRAME від Андре Фукса

Зроби свою вітрину для NFT: огляд DIYFRAME від Андре Фукса

NFT-музиканти Tezos: шукаємо хороші альбоми на OBJKT

NFT-музиканти Tezos: шукаємо хороші альбоми на OBJKT

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота