fbpx
26.10.2020

Розмова з новим менеджером спільноти в Tezos Foundation — Робертом Фонтейном

Цього тижня ми зустрілися з новопризначеним менеджером спільноти Робертом Фонтейном, щоб обговорити його біографію, нову посаду і цілі в Tezos Foundation. Приємного читання!

Де Ви працювали перш ніж приєдналися до команди Tezos Foundation?

До приходу в Tezos Foundation я працював операційним менеджером у Tezos Commons. У той час мітапи ще проводилися офлайн, а з березня 2020 року ми перейшли в онлайн формат.

Як Ви потрапили до співтовариства Tezos?

Я брав участь в зборі коштів ще в 2017 році, і мені пощастило на ранньому етапі поспілкуватися з членами спільноти на Element (ex-Riot). Я став співзасновником Tezos Geneva в 2018 році, де ми організували два мітапи. Перший відбувся прямо перед запуском основної мережі в серпні 2018 року, а Артур Брайтман виступив в якості одного з наших спікерів.

Які цілі Ви ставите перед собою в ролі менеджера спільноти?

Я тут, щоб сприяти обміну інформацією між Tezos Foundation і співтовариством. На сьогоднішній день вже існує ряд інструментів комунікації (піврічний звіт, щотижневий TF Weekly), а з часом ми плануємо розширити їх спектр іще більше. Сподіваюся, мої лінгвістичні навички стануть у нагоді, оскільки я говорю французькою, англійською та російською мовами і намагаюся спілкуватися з членами спільноти по всьому світу, наприклад з Tezos Africa.

Якби у Вас була можливість розповісти спільноті Tezos щось про роботу в Tezos Foundation (враховуючи, що Ви зовсім недавно почали працювати в TF), що б це було?

Незважаючи на ситуацію з COVID в Швейцарії, я кілька разів відвідував офіс Tezos Foundation в Цузі. Хочу сказати, що команда TF — працьовитий і цілеспрямований колектив. Вони чудово обізнані про розвиток і проблеми екосистеми.

Три речі, на які Ви найбільше чекаєте на Tezos?

Якби їх було лише 3! В цілому, мені хотілося б побачити більш децентралізовані практичні приклади використання і масове впровадження технологій. Це може втілитись у реальність з DApps, DeFi і STO. Мене цікавить, наприклад, токенізація нерухомості, аби більша кількість людей могла володіти нерухомістю в цифровому вигляді.

Інші новини екосистеми:

Метеріал перекладено на українську мову командою Tezos Ukraine
Оригінал: 
A Conversation with Robert Fontaine, the New Tezos Foundation Community Manager

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти