fbpx
news,Q&A - 26.10.2020

Розмова з новим менеджером спільноти в Tezos Foundation — Робертом Фонтейном

Цього тижня Tezos Foundation зустрілися з новопризначеним ком'юніті-менеджером Робертом Фонтейном. Ми переклали їхню бесіду українською мовою.

Роберт Фонтейн розповів про свій бекграунд і поділився цілями в Tezos Foundation.

Де ви працювали перш ніж приєдналися до команди Tezos Foundation?

До приходу в Tezos Foundation я працював операційним менеджером у Tezos Commons. У той час мітапи ще проводилися офлайн, а з березня 2020 року ми перейшли в онлайн-формат.

Як ви потрапили до співтовариства Tezos?

Я брав участь в зборі коштів ще в 2017 році, і мені пощастило на ранньому етапі поспілкуватися з членами спільноти на Element (ex-Riot). Я став співзасновником Tezos Geneva в 2018 році, де ми організували два мітапи. Перший відбувся прямо перед запуском основної мережі в серпні 2018 року, а Артур Брайтман виступив в якості одного з наших спікерів.

Які цілі ви ставите перед собою в ролі менеджера спільноти?

Я тут, щоб сприяти обміну інформацією між Tezos Foundation і співтовариством. На сьогоднішній день вже існує ряд інструментів комунікації (піврічний звіт, щотижневий TF Weekly), а з часом ми плануємо розширити їх спектр іще більше. Сподіваюся, мої лінгвістичні навички стануть у нагоді, оскільки я говорю французькою, англійською та російською мовами і намагаюся спілкуватися з членами спільноти по всьому світу, наприклад з Tezos Africa.

Якби у вас була можливість розповісти спільноті Tezos щось про роботу в Tezos Foundation (враховуючи, що ви зовсім недавно почали працювати в TF), що б це було?

Незважаючи на ситуацію з COVID в Швейцарії, я кілька разів відвідував офіс Tezos Foundation в Цузі. Хочу сказати, що команда TF — працьовитий і цілеспрямований колектив. Вони чудово обізнані про розвиток і проблеми екосистеми.

Три речі, на які ви найбільше чекаєте на Tezos?

Якби їх було лише 3! В цілому, мені хотілося б побачити більш децентралізовані практичні приклади використання і масове впровадження технологій. Це може втілитись у реальність з DApps, DeFi і STO. Мене цікавить, наприклад, токенізація нерухомості, аби більша кількість людей могла володіти нерухомістю в цифровому вигляді.

Інші новини екосистеми

Підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб не пропустити новини екосистеми Tezos:

  1. Telegram-канал.
  2. Facebook.
  3. Twitter українською та російською мовами.
  4. Twitter англійською мовою.
  5. YouTube-канал.
  6. Instagram.
  7. LinkedIn.
  8. hub на ForkLog.

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти