fbpx
12.03.2021

13 юзкейсів Tezos: від торгових платформ до токенізаціі нерухомості

Організація Tezos Foundation склала список компаній, які впровадили блокчейн Tezos. Ми підготували його адаптований переклад.

Раніше ми писали про блокчейн-проекти на Tezos: DeFi, NFT і стейблкоїни. Сьогодні розповімо про те, як Tezos використовують банки, забудовники, акціонери і торгові платформи.

Цілі Tezos Foundation

Tezos Foundation підтримує компанії та установи, які створюють продукти на протоколі Tezos. Головне в такій співпраці — сформувати уявлення про технологію, виявити відповідні області для її застосування, а також фінансувати проекти, коли це необхідно або вигідно.

Організація сфокусована на таких проектах:

  1. Цифрові цінні папери.
  2. Платежі;
  3. Цифрові валюти (CBDC);
  4. Децентралізовані фінанси (DeFi);
  5. Управління ланцюгами поставок на блокчейне;
  6. Iгри, спорт, медіа.

Приклади колаборацій з Tezos

1. Alliance

Англійська будівельна компанія Alliance планує токенізувати житловий комплекс River Plaza в Манчестері. У проекті беруть участь технологічна фірма tZero і консультант з цінних паперів Megalodon.

2. Andra Capital

Silicon Valley Coin — цифрова цінний папір на блокчейне Tezos, яка репрезентує внесок у відкритий пайовий інвестиційний фонд Andra Capital. Фонд інвестує кошти клієнтів в приватні технологічні компанії, які отримали більше $500 млн від найбільших венчурних інвесторів і лідерів індустрії.

3. Baanx

Компанія Baanx планує інтегрувати Tezos в якості платіжного засобу. Baanx отримала британську ліцензію на роботу з електронними грошима і розробила платформу для мобільного банкінгу. Платформа включає криптовалютний гаманець, обмінник та платіжну систему. Також Baanx випускає пластикові і віртуальні картки Visa в 30 країнах.

4. Bitcoin Suisse

Інвестиційна платформа Bitcoin Suisse пропонує кастодіальний стейкінг і делегування XTZ. Bitcoin Suisse випускає токени tzBTC стандарту FA 1.2 і контролює Bitcoin-сховище через дочірню компанію Swiss Crypto Tokens AG.

5. BTG Pactual

Найбільший латиноамериканський інвестиційний банк BTG Pactual запустив проект Reit BZ. Проект випускає токен RBZ на Tezos, який забезпечений нерухомістю в Сан-Паулу і Ріо-де-Жанейро. Reit BZ інвестує в нерухомість і нараховує дивіденди власникам токена.

6. Elevated Returns

Elevated Returns запустив на блокчейні Tezos біржу ERX, яка орієнтована на торгівлю інвестиційними токенами. Проект схвалила комісія з цінних паперів і бірж Таїланду (SEC).

7. Fundament Group

Компанія Fundament Group використовує Tezos для створення блокчейн-інфраструктури. У неї входить платформа для випуску цифрових цінних паперів і канали дистрибуції для кінцевих користувачів.

8. Globacap

Globacap — платформа для випуску та управління цифровими цінними паперами під регулюванням англійської FCA. Globacap співпрацює з торговими платформами і підтримує вторинний ринок цифрових активів. Проект використовує Tezos в якості пріоритетного блокчейну для випуску цінних паперів.

9. Securitize

Securitize — платформа для токенізаціі цінних паперів, фондів, нерухомості і інструментів з фіксованою дохідністю. Securitize інтегрує Tezos, щоб емітенти могли випускати на ньому цифрові цінні папери.

10. StakerDao

StakerDao — платформа для децентралізованого управління фінансовими активами. В середині 2020 року вона запустила керівницький токен STKR на блокчейне Tezos. За допомогою STKR користувачі презентують, обговорюють, голосують і впроваджують пропозиції.

11. Taurus Group

Швейцарська фінансова компанія Taurus Group створює блокчейн-платформу на Tezos для торгівлі, інвестування та захисту цифрових активів. Також компанія надає послуги з безпечного зберігання криптовалюта для інституціональних інвесторів.

12. tZero

Мета технологічної фірми tZero — поліпшити роботу фінансової системи. За планом tZero, в майбутньому фінансові процеси перестануть спиратися на традиційні структури інституційного ринку і стануть використовувати блокчейн.

13. Vertalo

Vertalo — платформа для аналізу активів і адаптації інвесторів до блокчейну. Vertalo працює під ліцензією SEC і допомагає приватним компаніям, брокерам, дилерам і інвесторам розібратися в цифрових активах. Платформа за замовчуванням використовує блокчейн Tezos.

Підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб не пропустити новини екосистеми Tezos:

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти