Оновлення QuipuSwap та Temple: обмін став простішим та дешевшим

Оновлення QuipuSwap та Temple: обмін став простішим та дешевшим

Минулого тижня команда Madfish Solutions оновила децентралізовану біржу QuipuSwap та гаманець Temple Wallet. З нововведень: оновлений інтерфейс, нові механіки обміну токенів, дедлайн для захисту від перевитрати газу та оптимізація свопів.

Розповідаємо про нові фічі QuipuSwap та Temple та показуємо, як ними користуватися.

Новий інтерфейс QuipuSwap

Найпомітніша зміна — новий інтерфейс та логотип. У старій версії QuipuSwap відразу відкривався обмін токенів, у новій — дашборд із новинами, статистикою біржі та списком найпопулярніших торгових пар. Ще можна переключити денну та нічну теми за допомогою кнопки у правому верхньому кутку.

Кнопки для переходу на вкладки обміну, керування ліквідністю та голосування за бейкера знаходяться в лівій частині екрана. Під ними — кнопка More зі списком корисних ресурсів, ціна токена QUIPU та посилання на соцмережі Madfish Solutions.

Якщо новий інтерфейс поки що здається вам незвичним, можете увімкнути стару версію біржі за кнопкою Old Version у нижньому лівому кутку.

Нові функції обміну на QuipuSwap

Головне нововведення — token-to-token пули та обмін усередині них. Раніше на QuipuSwap можна було створювати пули лише в парі з TEZ. Наприклад, під час обміну kUSD на PLENTY використовувався маршрут kUSD → tez (пул tez/kUSD) → PLENTY (пул tez/PLENTY). Тепер користувачі можуть створювати пули з будь-яких токенів Tezos та обмінювати активи всередині них.

Переваги token-to-token пулів:

 • обмін токена на токен коштує менше, тому що виконується одна операція замість двох;
 • вартість створення пулу знизилася з приблизно 7,7 tez до 0,2 tez;
 • проєкти з кількома токенами зможуть використати пули для винагороди провайдерів ліквідності за допомогою фармінгу.

Друге нововведення — multi-hop swap. Обмінний курс на DEX залежить від ліквідності пулів і може статися так, що обміняти kUSD на uUSD, а потім на PLENTY буде вигідніше, ніж одразу міняти kUSD на PLENTY.

За допомогою multi-hop swap QuipuSwap знаходить найвигідніші маршрути для обміну, щоб користувач отримав якомога більше токенів. Це може бути корисним, якщо в основному пулі не вистачає ліквідності для операції.

Multi-hop swap працює автоматично, цю функцію не потрібно вмикати окремо. Маршрут обміну відображається у правій частині інтерфейсу.

Третя нова функція — дедлайн операції. Це таймер самоліквідації транзакції: якщо до настання дедлайну вона не потрапить до блоку, то вона скасується, а кошти повернуться на гаманець.

Дедлайн корисний для контролю транзакційних комісій під час сильного навантаження на мережу Tezos.

Оновлення Temple Wallet

Тепер Temple підтримує маршрутизацію обміну різними DEX. Після вибору токенів для обміну гаманець перевірить пули децентралізованих бірж на Tezos і побудує найвигідніший маршрут.

Наприклад, при обміні tez на QUIPU може виявитися, що найвигідніше не використовувати пул tez/QUIPU, а обміняти tez на kUSD на QuipuSwap, потім kUSD на PLENTY на Plenty, а в кінці — PLENTY на QUIPU на Plenty.

Маршрут обміну відображається в нижній частині інтерфейсу. Іконка зверху — логотип DEX, дві іконки знизу — пул. Temple додає в маршрут не більше трьох пулів, щоб уникнути проблем із прослизанням.

За маршрутизацію необхідно сплатити комісію у розмірі 0,5% від угоди за кожен своп. На момент публікації Temple використовує пули QuipuSwap та Plenty, а також пул Liquidity Baking (tez/tzBTC) та Youves Flat Curve Function Market Maker (wUSDC/uUSD та інші пари активів з однаковою вартістю).

Підписуйтесь на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб нічого не пропустити:

 1. Telegram-канал
 2. Facebook.
 3. Twitter російською та українською мовами
 4. Twitter англійською мовою
 5. YouTube-канал
 6. Instagram
 7. LinkedIn
 8. hub на ForkLog

наступний

Як взагалі працюють блокчейн, смарт-контракти та додатки?

Читайте схожі пости

Де зараз найвигідніший фармінг на Tezos?

Де зараз найвигідніший фармінг на Tezos?

Ф’ючерси на Tezos: тестуємо децентралізовану платформу деривативів Zenith

Ф’ючерси на Tezos: тестуємо децентралізовану платформу деривативів Zenith

Як купити Porsche за tez: огляд Smartlink Marketplace

Як купити Porsche за tez: огляд Smartlink Marketplace

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота