PFP: ще одна причина віддати $1000 за JPG

PFP: ще одна причина віддати $1000 за JPG

У 2022 вже не здивуєш фото в осінньому листі. Новим трендом стали PFP — NFT із популярних колекцій замість аватарки у соцмережі.

Розповідаємо, які Profile Pictures ми знайшли у спільноті Tezos у Twitter і даємо приклади — спробуйте вгадати власників профілів за їх NFT.

Що таке PFP

PFP — це генеративні NFT із якоюсь істотою. Тренд зародився із створенням CryptoPunks, але став популярним після випуску Bored Apes Yacht Club. Користувачі Twitter почали використовувати свої NFT замість зображення профілю. Тролі-скептики вигадали мем «Right-Click, Save As» і теж почали ставити збережені NFT у профіль.

У січні 2022 Twitter додав можливість завантажити NFT як зображення профілю прямо з гаманця. Поки що функція доступна тільки для токенів на Ethereum (Ілон Маск, купи Twitter, додай Tezos!).

NFT-аватарка обрізалася гексагональною формою замість звичайного кола, щоб справжні власники мавп виділялися серед тролів. Після продажу або переведення токена на інший гаманець картинка у профілі зберігалася, але гексагональна рамка зникала.

PFP швидко стали популярними: багато колекцій, вони яскраві, їх можна використовувати для самовираження. Деякі колекції дозволяють міняти NFT під себе та підкреслювати індивідуальність.

У спільноті Tezos у Twitter багато користувачів з NFT у профілі. Хоча ніхто не заважає завантажити теззарда в JPG, ми віримо в чесність кожного профілю з ящером на аватарці.

Найпопулярніші PFP на Tezos

Tezzardz — 4200 дивакуватих ящерів

Сумарний торговий обсяг склав 1,85 млн tez ($2 997 000 за поточним курсом). Сьогодні на продаж виставлено 592 об’єкти від 174 tez за штуку.

Tezzardz — лице генеративних NFT на Tezos. У вересні 2021 року ми вже про них розповідали: скрипт накладає на шаблон випадкове забарвлення шкіри, одяг, шипи та інші атрибути — так виходять круті та іноді голі ящери.

Ottez — 4000 чепурних видр

Загальний обсяг продажів склав 386 820 tez ($626,6 тисяч). Зараз команда працює над впровадженням основної розробки Evolution. Мутація «Еволюція» дозволить схрестити нові відчеканені PFP з оригінальними Ottez.

Мінімальна вартість однієї роботи на момент публікації всього лише 54 tez.

Ідея Ottez народилася з розмов ervinjxy.tez з wwwombats влітку 2021 року та одразу зацікавила публіку. Головна фіча колекції — Fusion, можливість створити Ottez з бажаними атрибутами. Fusion був доступний перших колекціонерів, а створені таким чином токени отримали назву Gen2 Ottez.

До речі у wwombats є один typed-NFT Ottez. Дізнайтесь більше про текстові NFT у нашому огляді Typed.

PRJKTNEON — 666 антиутопічних кіберпанків

Обсяг торгів на первинному ринку становить 220,56 тисяч tez ($361 718 за поточним курсом), мінімальна ціна токенів — 69 tez.

Кожен PFP генерується рандомно за допомогою 137 характеристик різної рідкості.

Автор колекції Flygohr у дитинстві захопився науковою фантастикою та почав писати оповідання. Неонова колекція — можливість візуалізувати рольові пригоди у стилі DnD PUNKDOE за допомогою карток та NFT-нагород. Власники цих токенів можуть полювати за скарбами TEZOSPIRATES через спалювання DOUBLOON.

Degen Foxes — 4330 хитрих лисиць

Первинний обсяг продажів — 18,76 тисяч tez ($30 5 тис.). Мінімальна ціна NFT — 12,5 tez.

Колекцію випустило блокчейн-казино Tezos Degen Club. Власники токенів можуть внести їх у стейкінг та отримувати частину комісій сервісу в токенах tez, UNO, DOGA та інших.

BigFoot Mafia Club — 2900 невловимих бігфутів

Загальний обсяг торгів становить 8,4 тисяч tez, а мінімальна ціна одного токена — 8,47 tez.

BigFoot Mafia Club (BFMC) розповідають історію про дослідників, які полюють на бігфутів. На сайті проєкту вийшло вже 11 частин історії полювання.

Творці BFMC запланували різні нагороди для власників NFT, які залежать від популярності колекції та досягнення майлстоунів. Більше — у дорожній карті.

Підсумки

Ми зустрічали ці колекції в профілях Twitter найчастіше, тому розповіли саме про них.

На objkt.com є ще багато токенів, які підійдуть як аватарка: GOGOs, NEONZ, Monstes, Randomly Common Skeles та інші. Якщо ви володієте одним із цих токенів, чому він ще не в профілі вашого Twitter?

Підписуйтесь на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб нічого не пропустити:

  1. Telegram-канал
  2. Facebook
  3. Twitter російською та українською
  4. Twitter англійською
  5. YouTube-канал
  6. Instagram
  7. LinkedIn
  8. hub на ForkLog

наступний

Наскільки активно використовуються DAO в Tezos?

Читайте схожі пости

Starlords: новий ступінь генеративних NFT із зовнішніх світів

Starlords: новий ступінь генеративних NFT із зовнішніх світів

Коротка історія генеративного мистецтва та як його робити

Коротка історія генеративного мистецтва та як його робити

Унікальні за стилем, виконанням та задумом NFT-колекції Tezos

Унікальні за стилем, виконанням та задумом NFT-колекції Tezos

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота