5 NFT-колекцій на Tezos, які варто побачити

5 NFT-колекцій на Tezos, які варто побачити

Найпопулярніші NFT — згенеровані колекції. Яскраві токени, сильний хайп, високі ціни, але у власника навряд чи з'явиться бажання повісити зображення на стіну. Ось ми й знайшли 5 колекцій, які приносять задоволення від перегляду, а не тільки від покупки.

У цьому випуску: 3D-рендери шоломів, картки з президентами США, фрактали, реалістичні портрети вугіллям і Скарлетт Йоханссон — рятівник Землі. А якщо вам до душі генеративне мистецтво — гляньте на Tezzardz.

Троянські шоломи

Згенеровані NFT обмежені: кілька десятків елементів швидко запам’ятовуються, і токени перестають здаватися унікальними. Інша справа — колекція Trojan від моушн-дизайнера fmk7.

У неї входить 32 анімованих грецьких шоломів: залізний, зефірний, музичний, водний, в’язаний та інші. Є шоломи натхненні Пікачу, Akira і Judas Priest. Як у випадку з іншими анімованими NFT, їх варто побачити на маркетплейсі в русі.

Ціни шоломів починаються від 24 tez ($150) на hic et nunc.

Колекційні президенти

Теодор Рузвельт отримав кулю в груди, а потім виступив перед виборцями з двогодинною промовою. На Джеральда Форда здійснювали замах два рази, і обидва рази — жінки. Ендрю Джексон знешкодив палицею вбивцю з пістолетом. А президент Джеймс Полк відомий тим, що його дружина заборонила алкоголь і карткові ігри в Білому домі.

Ці та інші факти про президентів США можна дізнатися з колекції POTUS. Її автор PixelPotus зробив 250 токенів з піксельними портретами президентів, їх знаменитими цитатами та фактами біографії.

Вартість NFT з президентами залежить від рідкості і становить від 0,3 до 60 tez ($2-$360 відповідно) на objkt.com.

Фрактали

Індивідуальний стиль художника визначають елементи: теми, кольори, форми, деталізація. А є ті, хто малює за допомогою математичних формул і не заморочується.

Jungle Symbol використовує фрактали, симетрію і яскраві кольори, щоб створювати психоделічні зображення чогось знайомого, але все одно незрозумілого. І робить це акуратно, на відміну від інших художників-візіонерів.

Його роботи можна купити на NFTButton за ціною від 25 tez ($150).

Джефф Тезос та дівчата

На NFT-маркетплейсах ми очікуємо побачити піксель-арт, 3D-рендери чи абстракцію. І ось — на Kalamint продаються токенізована олія та вугілля.

Художник Joi Rudin малює в реалістичному стилі. Найяскравіша картина — «Jeff Tezos» — або фотографія справжнього полотна, або дуже хороша імітація. Крім неї художник виставив на продаж два десятки жіночих портретів і пейзажів, в тому числі виконаних вугіллям.

Любителям класичного мистецтва варто подивитися профіль Joi Rudin. Ціни на його NFT починаються з 1 tez ($6).

Крипторятівники

Найчастіше NFT-художники використовують образи Ілона Маска і Джеффа Безоса заради мемів. А як щодо Скарлетт Йоханссон або Юрія Гагаріна? А якщо покупка NFT з Бобом Марлі допоможе врятувати Землю?

Проєкт CryptoRescuers хоче охолодити планету за допомогою електричного генератора водню (Electrohydrogen Generator або EFG). Він буде розщеплювати воду на кисень і водень для створення водневого палива. За словами представника проєкту, під час роботи генератор буде охолоджувати навколишнє середовище.

1 жовтня CryptoRescuers почне продавати NFT на Byteblock. У колекції будуть портрети історичних особистостей, акторів, музикантів, політиків, бізнесменів, вигаданих персонажів і навіть популярних стрімерів. Вторговані гроші підуть на будівництво і запуск EFG.

Підписуйтесь на соцмережі Tezos Ukraine, щоб не пропустити нові підбірки NFT:

  1. Telegram-канал.
  2. Facebook.
  3. Twitter українською та російською мовами.
  4. Twitter англійською мовою.
  5. YouTube-канал.
  6. Instagram.
  7. LinkedIn.
  8. hub на ForkLog.

наступний

DAO для DeFi в кілька кліків: огляд Homebase на Tezos

Читайте схожі пости

NFT не тільки для художників: огляд DNS.xyz

NFT не тільки для художників: огляд DNS.xyz

5 проєктів на Tezos, які рекомендують Kukai та Naan

5 проєктів на Tezos, які рекомендують Kukai та Naan

Історія Teia.art: маркептлейс врятований спільнотою

Історія Teia.art: маркептлейс врятований спільнотою

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота