NFT знаменитостей на Tezos: де купити, де стежити

NFT знаменитостей на Tezos: де купити, де стежити

17 квітня зірка дорослого кіно Міа Халіфа купила tez і написала про це в Twitter. Відтоді до Tezos приєдналося більше знаменитостей — в основному для випуску NFT. Розповідаємо, чиї токени можна купити на Tezos і де дізнаватися про нові активності.

До речі, Міа купила tez приблизно по $7, і в вересні могла отримати 25% прибутку.

NFT-маркетплейси для знаменитостей

У 2021 році на Tezos відкрилися два маркетплейси, націлених на співпрацю з відомими музикантами та художниками: AmplifyX і OneOf. Крім технічної допомоги з випуском NFT, вони просувають колекції клієнтів, проводять базову KYC покупців і стежать за виконанням умов роздач.

На відміну від художників зі штучними та дорогими NFT, музиканти намагаються охопити широку аудиторію. Вартість NFT на OneOf починається від $5, а деякі токени можна отримати безплатно.

Майк Шинода, вокаліст Linkin Park і Fort Minor

12 вересня Майк Шинода під час Twitch-трансляції намалював великий чорно-білий скетч. Потім він випустив його на hicetnunc та безкоштовно роздав 99 токенів глядачам стріму. Зараз ціна скетчу Brain Dump становить 325 tez ($2270 на момент публікації).

Минулого тижня Шинода створив ще три аудіо-NFT на маркетплейсі objkt.com. Їх можна купити за 10, 116 і 180 tez.

Doja Cat, попспівачка

Doja Cat — співачка з кількома нагородами MTV Music Awards і трьома номінаціями Grammy. У червні вона випустила альбом «Planet Her», а у вересні підтримала його за допомогою NFT-колекції Planet Doja на маркетплейсі OneOf. До всіх токені прив’язані відео з анімованим бюстом Doja Cat.

Вартість токенів залежала від тиражу: звичайні NFT з тиражем 7000 штук продавалися по $5, а от за унікальний токен Crystal колекціонер заплатив $188 888.

Doja Cat планує до кінця 2021 року випустити ще одну колекцію. Користувачі зможуть об’єднати три NFT Planet Doja, щоб отримати унікальний Combiner Token нової колекції, VIP-нагороди та привілеї на маркетплейсі OneOf.

The Game, репер

The Game — автор декількох кращих реп-альбомів року за версією The New York Times і номінант на премію Grammy. На початку жовтня він випустив на OneOf NFT-колекцію, присвячену першим двом альбомам.

Колекціонери купують набір з чотирьох випадкових токенів-фігурок з самим The Game. Є шанс отримати рідкісний золотий токен, до якого прив’язаний доступ до ексклюзивного кліпу. Вартість набору — $25.

The Game планує випустити ще дві колекції токенів з контентом для фанатів.

Alesso, DJ

Alesso знаходиться на 37 місці кращих діджеїв світу за версією DJ Magazine. На початку жовтня він безкоштовно роздавав токени The Decoder — коротке відео з ключем до шифру.

З його допомогою колекціонери можуть розшифрувати послання, заховані в соцмережах Alesso. Ці послання потрібно ввести в OneOf Vault, щоб взяти участь в розіграші токенів Rough Draft Chapter I.

Junkie XL, композитор

Том Холькенборг (Junkie XL) — автор саундтреків до «Скаженого Макса», «Ліги справедливості», «Дедпула» та інших блокбастерів. Влітку 2021 року він випустив колекцію з трьох коротких відео та унікального NFT «Саундтрек вашого життя».

В рамках «Саундтреку» композитор розпитає покупця про переживання, перемоги і поразки, щоб відбити його життя у двадцятихвилинній композиції. 10% з покупки підуть до фонду Леонардо Ді Капріо Earth Alliance. Токен вже купили за $20 000, так що чекаємо релізу.

Підписуйтесь на соцмережі Tezos Ukraine, щоб нічого не пропустити:

  1. Telegram-канал.
  2. Facebook.
  3. Twitter українською та російською мовами.
  4. Twitter англійською мовою.
  5. YouTube-канал.
  6. Instagram.
  7. LinkedIn.
  8. hub на ForkLog.

наступний

Tezos за місяць: технологія, економіка і суспільство в вересні

Читайте схожі пости

NFT не тільки для художників: огляд DNS.xyz

NFT не тільки для художників: огляд DNS.xyz

5 проєктів на Tezos, які рекомендують Kukai та Naan

5 проєктів на Tezos, які рекомендують Kukai та Naan

Історія Teia.art: маркептлейс врятований спільнотою

Історія Teia.art: маркептлейс врятований спільнотою

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота