Унікальні за стилем, виконанням та задумом NFT-колекції Tezos

Унікальні за стилем, виконанням та задумом NFT-колекції Tezos

Більшість NFT-колекцій створюються за шаблоном: чоловічки з різними зачісками, мішанина з геометричних фігур або набір заздалегідь підготовлених елементів.

А ми знайшли сім колекцій, у яких кожен токен є унікальним. На скріншоти помістилося лише по вісім токенів, так що переходьте за посиланнями та насолоджуйтесь рештою.

Japanese GenArt Collection

Japanese GenArt Collection — генеративна колекція для японської культури, зрозуміло ж. Будь-які інші генеративні токени мають загальну структуру, на зразок згенерованих будинків, рослин чи візерунків. Але в цій кожен токен унікальний: люди, пейзажі, будови, фотореалістичні натюрморти — і все в японському стилі.

Unsigned

Unsigned — збірка зі 100 підписів жінок та небінарних персон. Автор колекції зазначив, що цінність роботи підвищується, якщо її підписав чоловік, та знижується, якщо це була жінка. Концептуальна колекція робить все навпаки та створює цінність саме для підписів.

BasqKEK

BasqKEK — це колекція з 420 жаб Пепе, намальованих у стилі Жана-Мішеля Баскії. Сам художник пише, що малював їх ротом, і в це важко не повірити.

Distributed Consciousness

Distributed Consciousness згенерована за участю штучного інтелекту та машинного навчання. Як ми раніше писали у статті про AI-стартап Tezza, поведінку AI на базі нейромереж важко передбачити, і ще важче зрозуміти, як саме він приймає рішення. Натомість у нього виходять цікаві роботи з кольоровими восьминогами та унікальною цінністю кожного зображення.

The Truth

Колекція The Truth від імені оповідача відкриває історію не тієї Вікторіанської Англії, яку ми чули. Немає Холмса, але є інопланетяни. Немає парових двигунів, але є літаючі тарілки. Описи робіт можливо навіть цінніші, ніж самі роботи, і всі вони унікальні.

Humanity like flowers

Колекція Humanity like flowers показує, як з кольорових крапок та ліній з’являються квіти. Сам художник пише, що деякі роботи можна розглядати як алегорію на соціальні зв’язки. Чим більше — тим яскравіше.

Dax Norman animations classics

Dax Norman animation classics — єдина анімована колекція в добірці. Все намальовано вручну, і роботи нагадують старі мультсеріали від Cartoon Network і особливо Aeon Flux. Ці токени краще побачити у русі, ніж на скріншоті.

Підписуйтесь на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб нічого не пропустити:

  1. Telegram-канал
  2. Facebook.
  3. Twitter російською та українською мовами
  4. Twitter англійською мовою
  5. YouTube-канал
  6. Instagram
  7. LinkedIn
  8. hub на ForkLog

наступний

Де зараз найвигідніший фармінг на Tezos?

Читайте схожі пости

Starlords: новий ступінь генеративних NFT із зовнішніх світів

Starlords: новий ступінь генеративних NFT із зовнішніх світів

Коротка історія генеративного мистецтва та як його робити

Коротка історія генеративного мистецтва та як його робити

Як почати колекціонувати NFT: від найдешевших до дорогих

Як почати колекціонувати NFT: від найдешевших до дорогих

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота