Апдейти додатків Tezos: Naan, Temple Wallet, Youves, Smartlink та QuipuSwap

Апдейти додатків Tezos: Naan, Temple Wallet, Youves, Smartlink та QuipuSwap

Вересень видався продуктивним: бейкери проголосували за активацію оновлення Kathmandu, Payper Finance та команда Kord.fi анонсували безстрокові ф'ючерси, а знайомі нам додатки додали нові функції.

Розповідаємо про невеликі, але цікаві апдейти гаманців Naan і Temple Wallet, і DeFi-проєктів Youves, Smartlink і QuipuSwap.

NFT-колекція Naan на Tezos

Гаманець Naan запустив свою NFT-колекцію за прикладом колекції Tezos Foundation. Там багато об’єктів різних жанрів, від ротоскопованих анімацій до кольорових абстрактних плям. Дивіться самі — naancollection на objkt.com.

Колекцією займається Varundo, який також очолює Tezos India Arts & Culture. Він працює разом із художніми установами, галереями та університетами, і ще розробляє програми з навчання художників на Tezos. Так команда гаманця привертає увагу до блокчейну та мистецтва.

Більше способів купити tez у Temple Wallet

Temple Wallet додав платіжного провайдера Utorg, який працює в 187 країнах і підтримує 25 популярних фіатних валют.

Utrogt продає tez за USD, EUR, UAH, INR та інші валюти. Можна сплатити з будь-якої картки, або через Apple Pay і Google Pay. Для покупки необхідно пройти KYC, яка займає приблизно 3 хвилини.

Реферальна програма Youves

Команда Youves анонсувала запуск реферальної програми Introducer Fee на пропозицію YIP-007. Якщо коротко: реферер запрошує друзів за посиланням, друзі мінтять токени та отримують винагороди в YOU, реферер отримує 10% від їхніх нагород.

При цьому все чесно: Youves збільшує винагороди рефералів на 10% (було 100 YOU на тиждень — стало 110 YOU) і передає рефереру саме додаткові токени.

На момент публікації Introducer Fee працює для мінтингу uUSD під заставу USDt.

Token Locker на Smartlink

DeFi-екосистема Smartlink оголосила про запуск Smartlink Token Locker на Tezos. За його допомогою проєкти прозоро розподіляють FA1.2 та FA2-токени серед акціонерів.

Для використання Token Locker потрібно заплатити комісію у розмірі 15 000 SMAK ($115). Автор роздачі задає умови вестингу, а Token Locker у кожному блоці відправляє токени на вказані адреси.

Також Smartlink готується до запуску web3-маркетплейсу. Ми сподіваємось, що серед перших пропозицій на ньому з’явиться мерч від популярних проєктів.

Harvest&Roll від QuipuSwap

Децентралізована біржа QuipuSwap запустила програму Harvest&Roll для ризикових фермерів.

При знятті прибутку з ферм користувач може зіграти в гру: або подвоїти прибуток за фармінг, або втратити все. По суті, це гра в монетку, тільки користувач ризикує нереалізованим прибутком.

Підписуйтесь на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб нічого не пропустити:

  1. Telegram-канал
  2. Facebook
  3. Twitter українською мовою
  4. Twitter російською мовою
  5. Twitter англійською мовою
  6. YouTube-канал
  7. Instagram
  8. LinkedIn
  9. hub ForkLog

наступний

Що таке блокчейн, гаманці та токени простими словами? Tezos для новачків

Читайте схожі пости

Зустрічайте нову plenty.network! Більше ліквідності, вищий прибуток

Зустрічайте нову plenty.network! Більше ліквідності, вищий прибуток

Флеш-позики: як заробляти на чужому капіталі

Флеш-позики: як заробляти на чужому капіталі

Гайд про аірдропи токенів та NFT на Tezos

Гайд про аірдропи токенів та NFT на Tezos

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота