fbpx
11.03.2021

Колишній ілюстратор Marvel випустить NFT-токени по аніме на Tezos

Девід Боллер малював комікси в Marvel і DC, працював над дизайном спортивного взуття Under Armour і рекламою годинників Audemars Piguet. Зараз він створює трансмедійний проект Sky Godz, в який входять аніме-серіал, графічний роман, колекційная карткова гра і NFT на Tezos.

У лютому портал xtz.news опублікував інтерв’ю з Девідом Боллером. Ми підготували його адаптований переклад.

Розкажіть про себе. Чому ви перейшли від створення коміксів до зйомок аніме-серіалу?

Я виріс в Швейцарії. У дитинстві малював комікси і продавав їх однокласникам. Після випускного переїхав в Нью-Йорк, де працював ілюстратором в Marvel і DC Comics.

В кінці 1990-х років індустрія коміксів переживала кризу, тому я сфокусувався на манзі, аніме і рекламі.

У 2008 році я повернувся до Швейцарії і створив незалежні компанії Virtual Graphics і Tell Branding, щоб працювати без видавців і корпорацій.

Я працював з графікою протягом 27 років. Я використовую цей досвід для створення Sky Godz.

Ви казали, що Sky Godz — трансмедійний проект. Можете пояснити, що це означає?

Трансмедійний проект складається з декількох форматів, які доповнюють один одного. Наприклад, світ Зоряних війн описують фільми, мультсеріали, комікси та книги. Sky Godz складається з аніме-серіалу, графічного роману, карткової гри і колекційних токенів (NFT) на Tezos.

Сюжет розповідає про прибульців, які прилетіли на Землю під час космічної війни, щоб стати богами стародавніх народів. Цей світ — суміш «Стародавніх прибульців», міфів народів світу і сучасних знань про НЛО в поп-культурної обгортці.

Індустрія розваг все частіше використовує трансмедійну модель, в якій фільми, книги та ігри доповнюють один одного. Я вирішив використати її в Sky Godz.

Аніме, гра, роман і токени — лише частини історії. Якщо ви хочете дізнатися все про всесвіт проєкту, доведеться подивитися і отримати всі матеріали.

NFT-токени — така ж важлива частина проекту, як і серіал. Можливо, з часом їх роль у всесвіті Sky Godz буде рости.

Як довго ви працюєте над проектом? З якими труднощами зіткнулися?

Я будую спільноту Sky Godz протягом декількох років. Це новий підхід до створення медіапроектів: розпланувати процес, почати роботу і одночасно збирати підписників в соцмережах. Аудиторія заздалегідь знає про проект і чекає релізу.

Найважче в творчості — пошук фінансування. Sky Godz зіткнувся з невеликими проблемами через оригінальність сюжету та візуального стилю. Я не зміг показати інвесторам схожий проект, але позитивна реакція аудиторії довела цінність Sky Godz.

Чому ви вибрали Tezos для випуску NFT?

Мені не подобаються популярні платформи на зразок Wax і Chonkers. Sky Godz не вписується в рамки традиційного мистецтва і не підходить для аукціону Nifty Gateway. Випуск на Rarible потребуватиме великої комісії в Ethereum.

Під час пошуків платформи я дізнався про NFT та маркетплейси Tezos. Скандал 2018 роки не дав Tezos досягти висот. Але у проєкта хороший технологічний фундамент, тому я вибрав його для випуску колекційних токенів.

Як виходитимуть частини проєкту?

Найважливіша та найочікуваніша частина Sky Godz — аніме-серіал. Ми закінчимо його до кінця цього року. Невеликі частини проекту — графічний роман, карткова гра і NFT-токени — вийдуть раніше.

Коли ви плануєте випустити NFT на Tezos?

Швидше за все я проведу ейрдроп першої колекції в кінці березня. До неї увійдуть 3D-постери і анімовані картки персонажів.

У другій колекції будуть 3D-кадри (cel) з аніме. Вони порадують фанатів: кожен кадр буде унікальним і по-своєму цінним.

Якби ви не знайшли фінансування, то стали б продавати NFT для збору коштів?

Спочатку я думав про це, але потім зрозумів: NFT може стати окремим медіаформатом.

Робота над цікавим проектом відсунула на задній план думки про фінансування. Зараз я досліджую можливості NFT, щоб зробити їх цінними і цікавими.

NFT-картки будуть повторювати карткову гру?

У стартовій колоді буде 86 карт. Згодом ми випустимо доповнення з новими картами.

На момент запуску в грі буде всього п’ять NFT-токенів. Зараз ми не можемо зробити більше: виробництво NFT-контенту вимагає багато часу. Якщо на токени буде попит, я прискорю їх виробництво.

Карткова гра буде схожа на популярні ігри на зразок Magic the Gathering?

Ми майже закінчили роботу над грою. Ігрова механіка схожа на MtG, але колекційні карти будуть зовсім іншими. NFT більш захоплюючі і відкривають більше контенту при розблокуванні.

Ігрова механіка буде простішою, але візуальний досвід — цікавішим.

Ви плануєте проводити колаборації з проектами екосистеми Tezos?

Поки що ні. Я не знайшов проекти зі схожою метою і контентом. Але час покаже.

Як користувачам Tezos стежити за розвитком Sky Godz?

Ми щодня публікуємо апдейти в Instagram, Twitter і Facebook. Скоро запустимо сайт і будемо відправляти передплатникам листи з новинами.

Підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб не пропустити новини екосистеми Tezos:

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти