fbpx
news,Q&A - 01.06.2020

Q&A із генеральним директором Magic Шоном Лі

Цього тижня генеральний директор Magic Шон Лі оголосив про випуск безпарольного SDK на Tezos — першої в історії компанії інтеграції Virtual Machine незалежної від Ethereum. Ми підготували переклад Q&A з Шоном, у якому він розповів про Magic, пояснив важливість безпарольної аутентифікації та поділився, чому він обрав саме Tezos для першої інтеграції Magic без EVM.

Нижче — питання та відповіді на них.

Tezos — перша для Fortmatic/Magic інтеграція поза EVM (Ethereum Virtual Machine). Що спонукало до рішення розширитися?

Вихід за межі Ethereum був однією з наших головних цілей з моменту створення Fortmatic. Існують абсолютно різні варіанти використання, які можуть обслуговуватися лише за допомогою властивостей, що надаються конкретними блокчейнами. Поважаючи принципи децентралізації в індустрії блокчейнів, ми вважаємо, що розробники повинні мати можливість обирати різні блокчейни для різних типів додатків і підприємств.

Провівши більше 2 років в бізнесі з поліпшення зручності користування dApp, “бойового” тестування і вдосконалення нашого головного продукту на основі Ethereum, у нас з’явився міцний фундамент для розширення на інші несумісні з EVM блокчейни.

Чому так важлива безпарольна аутентифікація? Як вона допомагає розробникам будувати на Ethereum?

Правильне управління обліковими даними користувачів, паролями, секретами або сеансами вимагає величезних ресурсів. На слабкі паролі доводиться 81% усіх порушень безпеки, оскільки понад 59% людей скрізь використовують однакові паролі. Це коштуватиме компаніям до 240 доларів за кожен скомпрометований випадок [Джерело]. Паролі також стають застарілими з точки зору безпеки, оскільки вони, швидше за все, вже скомпрометовані. Щоб переконатися в цьому, спробуйте ввести свою електронну пошту в HaveIBeenPwned.

Що стосується додатків Ethereum, безпарольна аутентифікація за допомогою Magic пропонує цим програмам white-label досвід, за якого розробникам надано повний контроль над підключенням своїх користувачів без необхідності покладатися на обов’язковий призначений для користувача інтерфейс гаманця (наприклад, для підтвердження транзакції). Це неймовірно корисно, і, до того ж, допомагає розробникам напряму будувати відносини зі своїми кінцевими користувачами, замість того, щоб направляти їх до провайдерів гаманців і абстрагуватися від усіх складнощів, пов’язаних з блокчейном, від кінцевих користувачів. Деякі видатні інтеграції з Magic: Zora, TokenSets і Cent.

Тепер, коли Ви запустили Magic — що, на вашу думку, чекає продукт у найближчі 2 роки?

Ми додамо підтримку безлічі блокчейнів, а також таких платформ, як iOS, Android і Unity. Ми також плануємо розширити список методів аутентифікації, які Magic підтримує на додаток до нашого стандартного інтерфейсу Magic Link, наприклад, WebAuthn або апаратні ключі, такі як YubiKey і підтримка мобільного аутентифікатора. Ми також активно розширюватимемо охоплення аудиторії основних розробників за межами Web 3.0 і будемо поступово знайомити їх з технологією блокчейна.

Які три речі Ви найбільше чекаєте на Tezos?

 1. Децентралізовані фінансові програми, засновані на формально верифікованих смарт-контрактах.
 2. Послуги, побудовані на основі Tezos і децентралізованої ідентичності.
 3. Вдосконалені гаманці смарт-контрактів (такі як Gnosis), а також абстракції комісійних за транзакції.

Інші новини екосистеми

 1. Baking Bad опублікували огляд останніх оновлень TzKT Indexer і API.
 2. Перші архітектори Tezos Артур і Кетлін Брейтман беруть участь у віртуальній зустрічі, щоб обговорити відмінності між Cosmos і Tezos.
 3. Nomadic Labs і Metastate провели другу AMA з розробки протокола на Tezos Agora.
 4. AirGap випустили оновлення для свого блок-провідника tezblock з розширеною підтримкою активів Tezos.
 5. Tezos Commons провели четвертий випуск TezTalks Live за участю засновника і генерального директора StakerDAO Йонаса Ламіса.
 6. Tezos India Foundation оголосили переможців онлайн-хакатона Tezos (TezIndia Harappa).
 7. Tezos Notifier Bot випустили оновлення з такими новими функціями, як вдосконалений механізм кешування для прискорення повідомлень, подвійна підтримка повідомлень і багато іншого.

Підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб не пропустити новини екосистеми Tezos:

 1. Telegram-канал.
 2. Facebook.
 3. Twitter українською та російською мовами.
 4. Twitter англійською мовою.
 5. YouTube-канал.
 6. Instagram.
 7. LinkedIn.
 8. hub на ForkLog.

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти