NFT-музиканти Tezos: шукаємо хороші альбоми на OBJKT

NFT-музиканти Tezos: шукаємо хороші альбоми на OBJKT

Ми вважаємо NFT-художником того, хто випустив хоча б одну колекцію токенів у єдиному стилі. Той самий критерій можна використовувати для NFT-музикантів: кілька треків у власному стилі та музика як один із основних напрямків, а не як випадковий експеримент.

Сьогодні розповімо про NFT-музикантів, чиї роботи приємно слухати та можна знайти на маркетплейсі OBJKT.

psyCo Cute — психоделічна музика для роботів

Користувач під псевдонімом guruguruhyena пише музику, яку можна описати однією пропозицією: саме так люди у 80-х представляли звуки роботи суперкомп’ютерів.

Його найкращий, на наш погляд, трек Cat Computin не належить до основної колекції і є анімованим кліпом на три хвилини. Так, повноцінне психоделічне відео замість зацикленої GIF.

Решту музики автора можна знайти на його сторінках на OBJKT або на Bandcamp.

Mediant — послухати та посидіти у своїх думках

Mediant пише приємні для слуху треки, які дуже схожі на саундтрек до гри Dusk за авторством Andrew Hulshult. Звук як у дуже старого синтезатора, меланхолійний настрій та тривалість до двох хвилин, щоб не набриднути.

Найкращий трек — My Broken Heart у 8 примірниках — продається за 1 tez. Крім нього Mediant випустив лише три роботи, але ми сподіваємося, що на його OBJKT чи Bandcamp скоро з’являться й інші.

Joey Cough — хіп-хоп 2000-х

Якщо ви скучили за старими треками Eminem і хочете чогось подібного — слухайте Joey Cough. Схожий інструментал у вступі, упор на середні частоти у вокалі та лірика на соціальні теми.

Три його роботи можна послухати на OBJKT, а за рештою потрібно йти на YouTube.

Mort Espiral — для розслаблення

Нарешті музикант, який випустив на OBJKT альбом із восьми треків та ще десяток окремих композицій.

Нам найбільше сподобалася Sekhmet зі східними мотивами, але його альбом із чорними обкладинками теж виявився дуже приємним та мелодійним. Підійде, щоб увімкнути на фоні та розслабитися.

Слухайте на OBJKT або на YouTube.

SIGRID — сильний жіночий вокал

Майже всі NFT-треки, які ми прослухали, зроблено на комп’ютері. Але SIGRID записує живий та дуже приємний вокал з інструментами.

Крім голосу та загального стилю, музика виділяється намальованими вручну обкладинками для кожного токена.

Слухайте на OBJKT.

WOZUBERLIN — для любителів експериментів

Музиканти експериментують зі звуками, ритмом, гучністю та іншими складовими. Найчастіше експериментальна музика сприймається важко, якщо взагалі залишається схожою на музику. Але у WOZUBELIN все вийшло.

На його сторінці на OBJKT більше 20 треків, і кожен по-своєму унікальний. Ми радимо почати з тих, що з анімованим прев’ю, а там уже вирішити, чи слухати далі.

Dervishfather — коли про зміст можна судити по обкладинці

Треки Dervishfather різні за стилем: є джаз, національні мотиви, меланхолія як у Акіри Ямаоки в саундтреку Silent Hill 2, хорор-музика з духовими та електронними інструментами та несподіваним закінченням.

Рекомендуємо послухати відразу всі його NFT, тому що серед них точно знайдеться щось для кожного. Їх всього 11 штук, тривалістю від 45 секунд до 3 хвилин.

наступний

Як запустити свою колекцію на ArtDEX від SalsaDAO

Читайте схожі пости

Не просто JPEGs: інтерактивні NFT на fxhash

Не просто JPEGs: інтерактивні NFT на fxhash

Зроби свою вітрину для NFT: огляд DIYFRAME від Андре Фукса

Зроби свою вітрину для NFT: огляд DIYFRAME від Андре Фукса

Як запустити свою колекцію на ArtDEX від SalsaDAO

Як запустити свою колекцію на ArtDEX від SalsaDAO

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота