Що спільного у Tezos та Стоунхенджа: розповідає СОО TriliTech Робін Макс

Що спільного у Tezos та Стоунхенджа: розповідає СОО TriliTech Робін Макс

На початку жовтня у Лондоні відкрилась TriliTech — компанія-хаб для розробників та підприємців на Tezos. TriliTech розвиватиме екосистему: покращуватиме протокол, допомагатиме із запуском нових проєктів та готуватиме блокчейн-спеціалістів.

Ми зв’язалися з виконавчим директором TriliTech Робіном Максом і дізналися про цілі компанії, поточні завдання та відсилку в назві. Також Робін розповів, що TriliTech шукає розробників із досвідом у функціональному програмуванні та інших фахівців. Якщо хочете працювати в екосистемі Tezos, ознайомтеся зі списком вакансій.

Привіт, Робін! Можете коротко розповісти про свій досвід роботи з криптовалютою та Tezos зокрема?

Я Робін Макс, виконавчий директор TriliTech. Я прийшов у Tezos із фешн-індустрії, а до цього працював із побутовою електронікою та фінансами. Моє призначення відбиває стратегію найму Trilitech: для деяких посад нішева спеціалізація буде перевагою, але в іншому компанія не дуже звертає увагу на колишній досвід роботи. Ми хочемо піймати найталановитіших, а для цього потрібно закидати широкі сіті.

Чим займається TriliTech? Які у компанії цілі та завдання?

TriliTech — логічний компонент екосистеми Tezos. У нас два завдання: розробка основного протоколу та сприяння масовому прийняттю технології.

Ми хочемо ще більше децентралізувати роботу над протоколом та прискорити розробку проривних фіч у пропозиціях покращення протоколу. Завдяки нашому розташуванню ми можемо отримати користь від надлишку талановитих людей в Лондоні. Мова йде не тільки про найм, а й про колаборації, вирощування фахівців та просування екосистеми в цілому. Крім того, Лондон — один із найважливіших світових центрів індустрії та культури, і відкриття там офісу TriliTech — стратегічний крок для популяризації блокчейну та Tezos.

У назвах багатьох проєктів Tezos є відсилки. Наприклад, Baking Bad відсилає до серіалу Breaking Bad, QuipuSwap — до вузликової писемності індіанців. У назві TriliTech теж щось заховано?

«Trili» або триліти — це наукова назва мегалітичних конструкцій із двох вертикальних кам’яних блоків та з третім блоком нагорі. Стоунхендж та інші подібні пам’ятники складені саме з трилітів. Ми вибрали таку назву, тому що вона описує стійку, витривалу та продуману структуру з блоків, прямо як блокчейн Tezos.

Можете розповісти про поточну команду TriliTech?

Зараз команда невелика, але ми сподіваємось у наступні 12 місяців набрати близько 50 співробітників. Насамперед нам потрібні професіонали з бездоганним послужним списком, досвідом у комп’ютерних науках та функціональному програмуванні. Стек технологій не має великого значення, і ми допоможемо перспективним кандидатам перейти на OCaml.

Над якими проєктами ви зараз працюєте?

Поки ми дуже молоді, а поточні завдання зводяться до складання стратегії розвитку та планів на кілька майбутніх проєктів. Команда розробників порівняно невелика і перші проєкти будуть обмежені в масштабі. Але у TriliTech величезні амбіції. Ми хочемо стати центром екосистеми та не сумніваємося, що наш вплив на Tezos буде помітним і довговічним.

Підписуйтесь на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб нічого не пропустити:

  1. Telegram-канал
  2. Facebook.
  3. Twitter російською та українською мовами
  4. Twitter англійською мовою
  5. YouTube-канал
  6. Instagram
  7. LinkedIn
  8. hub на ForkLog

наступний

Tezos за місяць: технологія, економіка та спільнота у жовтні

Читайте схожі пости

Деталі оновлення Jakarta: на Tezos з’явиться Optimistic Rollups

Деталі оновлення Jakarta: на Tezos з’явиться Optimistic Rollups

Як взагалі працюють блокчейн, смарт-контракти та додатки?

Як взагалі працюють блокчейн, смарт-контракти та додатки?

Як зробити DeFi безпечнішими: пояснюємо роботу примітиву Timelock в Tezos

Як зробити DeFi безпечнішими: пояснюємо роботу примітиву Timelock в Tezos

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота