fbpx
02.04.2021

InterPop випустить NFT-комікс на Tezos. Власники токенов вирішуватимуть, хто з персонажів виживе

Минулого тижня ми писали про створення InterPop — дочірньої компанії TQ Tezos для випуску NFT-проєктів. 30 березня команда TQ Tezos поспілкувалася з президентом InterPop Браяном Девід-Маршаллом. Він розповів про плани InterPop і перспективи NFT.

Минулого тижня ми писали про створення InterPop — дочірньої компанії TQ Tezos для випуску NFT-проєктів. 30 березня команда TQ Tezos поспілкувалася з президентом InterPop Браяном Девід-Маршаллом. Він розповів про плани InterPop і перспективи NFT.

Ми підготували адаптований переклад цієї АМА-сесії.

Що таке InterPop? Над чим ви працюєте?

InterPop — це дочірній проєкт TQ Tezos. Він випускає колекційні продукти попкультури на блокчейні Tezos. До кінця 2021 роки ми запустимо три основні продукти:

 1. Платформу PlaywithBrio. Її користувачі будуть заробляти Tez в іграх. Першою грою платформи стане змагальний варіант солітера.
 2. NFT-комікси про всесвіт Emergents. Власники NFT зможуть впливати на зовнішній вигляд персонажів і сюжет коміксів за допомогою голосувань. Наприклад, під час першої арки вони вирішать, хто з персонажів виживе. Над коміксами працюють круті художники: Джиммі Палміотті, Аманда Коннер, Уіл Пфайфер, Еван Доркина, Стів Елліс і Даніелла Пейдж.
 3. Emergents Trading Card Game (TCG). Колекційна гра за коміксами Emergents, з якої почалася моя робота з Tezos.

Перша партія NFT-коміксів і карток Emergents вийде з 11 по 13 липня. Ми організуємо віртуальний Comic Convention — InterPop Block Party. На ньому фани познайомляться з творцями гри і коміксів, відвідають алею художників з NFT улюблених ілюстраторів та отримають перші токени проєкту Emergents. Ми також випустимо ексклюзивні версії деяких ігрових карток на честь Комік-Кона. Загалом, ми запланували багато подій і сюрпризів на ці вихідні.

Як ви зайнялися коміксами і колекціонуванням?

Я постійно збирав всякі речі: старі ігри, карти Magic: The Gathering, малюнки, скляні колби компанії Pyrex, перші видання коміксів і книг у твердій обкладинці. В юності я прочитав «Походження коміксів Марвел» Стіна Лі (Origins of Marvel Comics) і усвідомив, що комікси роблять живі люди. Відтоді я кілька разів намагався випустити власні комікси.

До створення InterPop мене привели досвід і бажання робити те, що люблю. До цього я керував турнір-центром, був істориком Magic: The Gathering, організовував івенти і писав сюжети коміксів. Здається, що блокчейн ніяк не пов’язаний з турнірами та видавництвом коміксів, але якщо ти вмієш будувати спільноти навколо захоплень, то проб’єш собі дорогу і в блокчейні

Яку роль зіграє блокчейн в майбутньому ігр та коміксів?

Я думаю, важливість блокчейна буде рости. Зараз цифрові комікси — це нудота. Їх зручно читати, але не можна колекціонувати. Коли люди зрозуміють, що можуть володіти цифровим мистецтвом, обмінювати і продавати його, в спільнотах з’явиться попит на блокчейн.

У вас є NFT-проєкт мрії?

ТВ-передача, сюжет якої контролюють власники токенів.

Які три проєкти на Tezos подобаються вам найбільше?

Це три проєкти InterPop. Мене називають професійним ентузіастом. Це чудово характеризує мою роль президента і видавця InterPop. Наші продукти — саме те, що спонукало б мене завести гаманець, купувати NFT, грати в ігри, читати і голосувати за розвиток сюжету в цифрових коміксах.

.

Ще більше цікавої та корисної інформації в соціальних мережах Tezos Ukraine, приєднуйтесь:

 1. Telegram-канал
 2. Facebook
 3. Twitter російською та українською мовами
 4. Twitter англійською мовою
 5. YouTube-канал
 6. Instagram
 7. LinkedIn
 8. hub на ForkLog

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти