Не просто JPEGs: інтерактивні NFT на fxhash

Не просто JPEGs: інтерактивні NFT на fxhash

Більшість NFT на fxhash — статичні. Однак серед них є інтерактивні, в чому ми переконалися на прикладі fx_dungeon.

У цьому матеріалі ми шукатимемо найцікавіші інтерактивні NFT на fxhash, які реагують на курсор, дозволяють на льоту змінювати контент або навіть грати у прості ігри.

Little Ninjaz

Спіймати падаючий листочок — легендарна вправа боксерів на швидкість і точність удару. Напевно, ніндзя теж так тренувалися, адже в Little Ninjaz потрібно ловити курсором листя.

У випадках токенів змінюється оточення, колір костюма ніндзя та його меч. Не забудьте натиснути на всі об’єкти, раптом знайдете пасхалку.

Mini lands

Mini lands — proof of concept 3D гри всередині NFT. У ній треба рубати дерева, будувати мости із добутих дощок та досліджувати міні-острови з декоративними об’єктами.

Дії потрібно прораховувати: з кожного дерева випадає п’ять дощок, а для будівництва мосту потрібно від 15 до 30. Щоб відкрити доступ до всіх островів, доведеться трохи подумати.

Lonely Pong

Pong або симулятор настільного тенісу — найперша у світі електронна гра. Тепер у неї можна пограти ще й у вигляді NFT Lonely Pong.

Жаль, але розважатися доведеться самому: у токені немає ні лічильника відбитих м’ячиків, ні супротивника. Зате з кожним ударом м’ячик починає рухатися швидше.

Gentchi

Gentchi — робочий тамагочі у вигляді NFT. Його треба годувати, розважати та не давати померти. Все як у дитинстві, але у вашому гаманці.

Tiny Devices #A: Calculator

Калькулятор. Просто справний калькулятор.

Серед варіацій є звичайні офісні, а є й наукові із тригонометричними функціями. Було б круто, якби співробітники Apple додали його до iPad.

picocomputer

picocomputer — UNIX-термінал. Підтримує створення файлів із текстом або JS-скриптами, а також їх виконання. Перевірили на функції alert — працює!

Disco planet

Disco planet — колекція платівок із музикою, які можна крутити, змінювати темп музики та перемотувати її назад. Це якщо ви хотіли спробувати себе в ролі DJ, але боялися розбиратися з професійними програмами.

fields

У токенах fields є поле, а в полі — будиночки, рослини та інші інтерактивні штуки. Їх можна перетягувати як завгодно. Іноді через поле пробігає олень. Будьте з ним обережні — можна випадково застрелити 🙁

Ambient Landscapes

На згенерованому небі Ambient Landscapes знаходиться кілька зірок: Pitch, Tempo, Variance та інших. Їх позиція на небі змінює параметри фонової музики: що вище Pitch, то вище тональність, що нижче Noise, то тихіше завивання вітру.

Кнопкою E можна увімкнути дрифт зірок-налаштувань, щоб звучання змінювалося з часом. Відмінний NFT для ненав’язливого ембієнта.

MetaRack

MetaRack — це модульний синтезатор. Ручки крутяться, кабелі витягуються та підключаються, звук витягується. Щоправда, у нас не вдалося зробити нічого кращого за моторошний ембіент — позначається малий досвід роботи з аудіообладнанням.

наступний

Зроби свою вітрину для NFT: огляд DIYFRAME від Андре Фукса

Читайте схожі пости

Зроби свою вітрину для NFT: огляд DIYFRAME від Андре Фукса

Зроби свою вітрину для NFT: огляд DIYFRAME від Андре Фукса

NFT-музиканти Tezos: шукаємо хороші альбоми на OBJKT

NFT-музиканти Tezos: шукаємо хороші альбоми на OBJKT

Як запустити свою колекцію на ArtDEX від SalsaDAO

Як запустити свою колекцію на ArtDEX від SalsaDAO

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота