Як купити Porsche за tez: огляд Smartlink Marketplace

Як купити Porsche за tez: огляд Smartlink Marketplace

10 жовтня на Tezos запрацював маркетплейс Smartlink, на якому можна купити або продати товари за tez, SMAK, EURL та USDT. Там вже багато всього: від запакованого диска Gothic 3 до будиночка в Колумбії із шістьма спальнями.

Ідея Smartlink Marketplace — відмінна, реалізація — продумана, але найбільше нас тішить те, що проєкт наблизив tez до початкової ідеї криптовалют — повноцінних цифрових грошей.

Як користуватися маркетплейсом Smartlink

Спочатку потрібно під’єднати гаманець. Потім, якщо ви шукаєте товар, оберіть потрібну категорію. Зараз там є все, що може зацікавити кита чи NFT-колекціонера: Porsche, техніка Apple, лімітовані кросівки.

Після того, як знайдете щось цікаве, вивчіть умови купівлі: вартість, токен оплати та країну знаходження товару. Наприклад, ці марки з російським воєнним кораблем продаються за SMAK і перебувають в Україні — потрібно і купити токени SMAK, і обговорити умови доставки.

Потім потрібно натиснути кнопку Secure this item, щоб перевести оплату на ескроу-контракт. Активні ескроу відображаються на вкладці My Payments у верхньому меню.

Останній крок — повідомити продавця, що ви хочете купити його товар і вже внесли токени на ескроу. Потім домовитись про умови доставки, отримати посилку та надіслати йому оплату з ескроу.

Щоб продати щось, потрібно у верхньому меню натиснути кнопку Post Ad, заповнити пропозицію товару, вказати країну його знаходження та опублікувати оголошення. Все просто, як і на звичайних маркетплейсах типу OLX чи Prom.

Але попри зручний інтерфейс, Smartlink має проблему — сповіщення. Співрозмовник побачить ваші повідомлення тільки тоді, коли знову зайде на маркетплейс. Напевно, варто додати сповіщення на пошту чи в месенджери.

Як Smartlink Marketplace допоможе розвитку Tezos

По-перше, команди екосистеми Tezos можуть продавати на ньому мерч. Чашки TzKT, стікери fx(hash), худі gif.games — і все за tez або USDT.

По-друге, Smartlink може стати майданчиком для інтеграції криптовалютних платежів до звичайних онлайн-магазинів. Магазини будуть виставляти на маркетплейсі свої товари за USDT та EURL, або навіть додавати опцію оплати в токенах із використанням ескроу Smartlink.

По-третє, криптовалюти — децентралізовані цифрові валюти, а завдання валют — бути універсальним засобом обміну. Однак донедавна користувачі не могли безпосередньо обміняти токени на будь-які товари, крім фіатних грошей, NFT та інших токенів. Smartlink перетворив цифрові активи на Tezos на повноцінні гроші.

Загалом, більше реальних юзкейсів для токенів на Tezos — краще для екосистеми.

Підписуйтесь на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб нічого не пропустити:

  1. Telegram-канал
  2. Facebook.
  3. Twitter російською та українською мовами
  4. Twitter англійською мовою
  5. YouTube-канал
  6. Instagram
  7. LinkedIn
  8. hub на ForkLog

наступний

Пропозиція оновлення Lima: фікси, покращення та ролапи наступного покоління

Читайте схожі пости

988%, 110%, 47%, 40% річних — найвигідніші ферми на Tezos у 2023 році

988%, 110%, 47%, 40% річних — найвигідніші ферми на Tezos у 2023 році

Plenty.network: пояснюємо що робити з PLY та veNFT та як на них заробляти

Plenty.network: пояснюємо що робити з PLY та veNFT та як на них заробляти

Що таке мультисіг і навіщо він потрібний? Пояснюємо простими словами

Що таке мультисіг і навіщо він потрібний? Пояснюємо простими словами

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота