Ми зупиняємо хакатон, але не закриваємо його повністю

Ми зупиняємо хакатон, але не закриваємо його повністю

Tezos Ukraine проконсультувалась з Tezos Foundation та вирішила перенести фінальний етап Tezos DeFi Hackathon 2022 до кращих часів. Причина — війна.

Ми раді, що змогли організувати найбільший хакатон для блокчейн-розробників із СНД: $260 тисяч у призовому фонді, 1125 учасників, 150 команд та 46 менторів. Рішення про припинення далося важко, і Tezos Foundation запропонувала альтернативу призовим — гранти для тих, хто хоче продовжити розробляти на Tezos.

Чому ми зупиняємо хакатон

Хоча учасники, ментори та команда Tezos Ukraine у ​​безпеці, нам важко зосередитися на роботі — ми знаємо про постійні обстріли Харкова, Маріуполя, Гостомелю та Ірпеня, про наших загиблих громадян та друзів, про наглу брехню окупантів на кшталт «Ми ні на кого не нападали», про арешти та погрози тим, хто протестує проти війни. Ми особисто бачили частину цих подій і не можемо просто відкинути все та працювати.

Багато учасників та менторів живуть в Україні та зайняті важливими справами: вивозять рідних із небезпечних зон, волонтерять або навіть захищають країну зі зброєю в руках. Якщо ми не припинимо хакатон, то всі потраплять у нерівні умови. Тому ми вирішили перенести фінал на невизначений термін.

Хороші новини для учасників

Партнери та ментори задоволені учасниками. На Tezos DeFi Hackathon 2022 прийшло багато талановитих розробників. Tezos Ukraine та Tezos Foundation сумно з вами розлучатися.

Якщо ви плануєте продовжити розробку на Tezos, то Tezos Foundation пропонує всім командам обговорити отримання гранту. Можете доопрацювати та запустити свій проєкт з хакатону або зробити щось нове. Для цього заповніть форму.

Що буде далі

Ми продовжимо працювати в міру сил. Запланували на 2022 рік кілька масштабних проєктів та хочемо все запустити, але тепер зосередимося на українській аудиторії.

Ще один вимушений крок — закриття коментарів у соцмережах. Ми не хочемо, щоб наші сторінки перетворилися на ще одне поле бою.

Не забувайте, що ви можете допомогти Україні — ми розповіли про це в минулому матеріалі.

Підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб нічого не пропустити:

  1. Telegram-канал
  2. Facebook.
  3. Twitter російською та українською мовами
  4. Twitter англійською мовою
  5. YouTube-канал
  6. Instagram
  7. LinkedIn
  8. hub на ForkLog

наступний

Як Tezos допомагає Україні вистояти у війні

Читайте схожі пости

Спільнота Tezos зібрала для України $300 000!

Спільнота Tezos зібрала для України $300 000!

Три команди Tezos DeFi Hackathon 2022 вже отримали гранти Kolibri!

Три команди Tezos DeFi Hackathon 2022 вже отримали гранти Kolibri!

34 команди з Tezos DeFi Hackathon 2022 хочуть далі працювати на Tezos: розповідаємо про їхні проєкти

34 команди з Tezos DeFi Hackathon 2022 хочуть далі працювати на Tezos: розповідаємо про їхні проєкти

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота