fbpx
news,Q&A - 19.10.2020

Q&A зі старшим проєктним менеджером TQ Tezos Грегорі Рокко

Після TQuorum з Грегорі Рокко з TQ Tezos минулого тижня, під час якого вдалося обговорити NFT (невзаємозамінні токени), а також отримати ексклюзивний огляд OpenMinter, Tezos Foundation поговорили з Грегорі Рокко. Ми підготували переклад їхньої бесіди.

Грегорі Рокко розповів про OpenMinter, його перспективи та свою любов до Tezos.

Що таке OpenMinter?

OpenMinter — це інструмент з відкритим вихідним кодом, який дозволяє бажаючим створювати, управляти і використовувати токени в блокчейні Tezos. В основі OpenMinter лежить філософія, яка має на меті дати можливість будь-якому не сильно технічно підкованому користувачеві використовувати токени на основі блокчейну і дозволити будь-якому розробнику підключитися до механізму створення токенів. На даний момент OpenMinter підтримує створення NFT за допомогою завантаження зображень IPFS, створення нового контракту FA2 і підключення до гаманця. Користувач, який використовує систему без адаптацій і кастомізації, може створити токен, заповнивши кілька полів і сплативши транзакцію.

Як з’явився OpenMinter? Як довго тривала розробка?

OpenMinter був запущений як засіб для спрощення роботи з контрактами FA2 і забезпечення токенізації Tezos як користувачами, так і розробниками. OpenMinter покликаний заповнити сформовану прогалину: задовольнити потреби команд, що створюють платформи, яким потрібні засоби, що дозволяють користувачам токенізувати, а також надають кінцевим користувачам без специфічних знань можливість легко створювати цифрові активи. OpenMinter знаходився в розробці протягом останніх 2 місяців, і в даний час планується продовжити додавання базової інфраструктурної підтримки, такий як підключення додаткових гаманців, підтримка TZIP-16 і створення взаємозамінних і напівзамінних активів.

Що привело вас у Tezos? Чому б не обрати інший блокчейн проєкт?

Особисто для мене основною рушійною силою стала концепція Tezos, в якій поєднується розвиток сильного ком’юніті, а також концентрація на створенні системи високого рівня надійності. Ончейн-управління вже показало високий рівень роботи, враховуючи кількість успішних апгрейдів, а різноманітність валідаторів відмінно служить цілям децентралізації.

Які три найбільш очікуваних розробки на основі Tezos?

Особисто я в Tezos дуже чекаю DAO, ігри і цифрову ідентифікацію (тут я упереджений). У певному сенсі всі три цих примітиви можуть бути об’єднані, щоб управляти іграми, регульованими ком’юніті, з високим ступенем впевненості в тому, хто бере участь в процесі прийняття рішень.

Інші новини екосистеми

Підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб не пропустити новини екосистеми Tezos:

  1. Telegram-канал.
  2. Facebook.
  3. Twitter українською та російською мовами.
  4. Twitter англійською мовою.
  5. YouTube-канал.
  6. Instagram.
  7. LinkedIn.
  8. hub на ForkLog.

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти