fbpx
news - 22.10.2020

Дочірнє підприємство EDF Group стало корпоративним бейкером Tezos

EDF Group через свою дочірню компанію Exaion стала першою французькою компанією — корпоративним бейкером в екосистемі Tezos.

Tezos — це децентралізований блокчейн третього покоління, призначений для створення активів і розподілених додатків і управління ними. Ставши офіційним валідатором, Exaion тепер перевірятиме транзакції (блоки) і додаватиме їх у блокчейн Tezos.

Tezos — екологічний вибір для запровадження інституційного блокчейну

Exaion, створений в січні 2020 року компанією EDF, є стартапом, що спеціалізується на роботі з блокчейнами і високопродуктивними хмарними обчисленнями. Оскільки цифрові технології — це енергоємна галузь, Exaion прагне до розробки рішень для мінімізації вуглецевого сліду підприємств — свого і клієнтів. Завдяки інноваційному консенсусному алгоритму liquid proof-of-stake, технологія Tezos скорочує кількість енергії, необхідної для забезпечення її стабільності. Така технічна інновація забезпечує екологічну діяльність, яка відповідає філософії Exaion, в рамках якої компанія пропонує своїм клієнтам спрощений і повноцінний доступ до стабільного, енергоефективного валідатора, а також до послуг на основі блокчейну Tezos.

Фатіх Бальєлі, генеральний директор і співзасновник Exaion, коментує: «Наш вибір використовувати блокчейн Tezos був доволі органічним. Використання Tezos дозволяє нам значно знизити споживання енергії та відповідає нашій політиці сталого розвитку, зберігаючи при цьому високоякісні цифрові пропозиції».

Ставши частиною ком’юніті Tezos, Exaion прийняли стратегічне рішення використовувати протокол, заснований на французьких наукових дослідженнях, свідомий у використанні енергії, реалізація якого забезпечується як використанням відкритого вихідного коду, так і технічною підтримкою Nomadic Labs.

Валідування в Tezos

Блокчейн Tezos використовує консенсусний алгоритм, заснований на механізмі Liquid Proof-of-Stake (LPoS). Творці блоків, валідатори або «пекарі», виконують ту ж роль, що і «майнери» в блокчейнах попереднього покоління. Кожен блок створюється випадково обраним пекарем, схвалюється іншими пекарями і підтверджується іншою частиною мережі. Валідатори вносять свою частку tez (XTZ) в якості застави, щоб гарантувати правильну перевірку блоків, стимулюючи участь в мережі і забезпечуючи її безпеку.

Мішель Моні, президент Nomadic Labs, лабораторії досліджень та розробок, що сприяє розвитку Tezos Blockchain у Франції, додав: «Nomadic Labs раді підтримати Exaion в приєднанні до екосистемі Tezos, яка в даний час налічує понад 400 валідаторів по всьому світу. Ставши першим французьким корпоративним валідатором на Tezos, Exaion зміцнюють свій статус першопрохідців у секторі блокчейнів і, розглядаючи можливість використання цієї технології для певних клієнтів і бізнес-задач, підтверджують життєздатність проекту Tezos, прокладаючи дорогу зростаючому інтересу з боку інституційних гравців у Франції».

Про Exaion

Exaion — дочірня компанія EDF Group, яка спеціалізується на хмарних рішеннях для блокчейну і високопродуктивних обчисленнях (HPC і AI). Пропозиція Exaion сприяє скороченню впливу на навколишнє середовище сектора технологій, пропонуючи інфраструктури, сертифіковані за стандартом ISO 50001, і плануючи періоди діяльності для оптимізації енергоспоживання, тим самим зменшуючи вуглецевий слід. Всі її активи знаходяться у Франції, під впливом високих стандартів і кібербезпеки EDF Group. Більше про Exaion: [email protected] или https://exaion.edf.fr/

Про Tezos

Tezos — це децентралізований загальнодоступний блокчейн, який розвивається шляхом оновлення. Зацікавлені сторони мережі Tezos голосують за поправки до протоколу для досягнення суспільного консенсусу за пропозиціями, створюючи безпечний і органічний механізм оновлення. Ончейн-система управління протоколу, його консенсусний алгоритм, заснований на Proof-of-Stake (PoS), і його здатність спрощувати формальну перевірку смарт-контрактів, роблять Tezos ідеальним довгостроковим рішенням для фінансових додатків, що працюють з великими сумами. Дізнайтеся більше про Tezos на https://tezos.com.

Про Nomadic Labs

Nomadic Labs — один із найбільших центрів досліджень і розробок в екосистемі Tezos. Базуючись в Парижі, він об’єднує понад 40 інженерів-дослідників, що працюють над розробкою протоколу Tezos. Дізнайтеся більше про Nomadic Labs на https://www.nomadic-labs.com і стежте за нами в Twitter @LabosNomades.

Підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб не пропустити новини екосистеми Tezos:

  1. Telegram-канал.
  2. Facebook.
  3. Twitter українською та російською мовами.
  4. Twitter англійською мовою.
  5. YouTube-канал.
  6. Instagram.
  7. LinkedIn.
  8. hub на ForkLog.

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти