fbpx
03.11.2020

ecoo — додаток для випуску цифрових ваучерів на Tezos для місцевих підприємців

Цього тижня ми детально розібрали роботу нового електронного ваучера на Tezos, запущеного у швейцарському містечку Ветцикон. Він був розроблений DU DA, Farner Consulting і Papers.

DU DA, Farner Consulting і Papers об’єднали зусилля для запуску ecoo у Ветциконі, у Швейцарії

Цього тижня Ветцикон — місто у Швейцарії, оголосило про введення електронної ваучерної програми розробленої на Tezos, ваучери якої дійсні виключно для місцевих бізнесів. Пілотний проєкт є результатом співпраці Ветцикона, DU DA, Farner Consulting і Papers, і дозволить 25 000 жителям Ветцикона використовувати eCoupons в малих і середніх підприємствах по всьому місту.

Ця програма буде працювати за допомогою ecoo — безпечної, простої цифрової платформи на Tezos, призначеної для випуску електронних купонів і управління ними. ecoo працює через додаток для смартфонів, де користувачі можуть конвертувати електронні купони в «кредити», які потім можна використовувати на місцевих малих і середніх підприємствах. Ці підприємства, в свою чергу, можуть конвертувати електронні купони у фіатну валюту.

Коли Мартіна Райхліна з Farner запитали, як з’явилася ідея проекту, він сказав: «Ідею запропонував Марк ван Наффель, CEO DU DA, який дуже хотів використовувати Tezos, але йому необхідно було технічне підкріплення. TF зв’язали його з CEO Papers Алессандро Ді Карлі, який і допоміг втілити ідею в життя і розробити MVP. Потім в справу вступив Ветцикон, і проєкт продовжив розвиватися ».

За словами мера Ветцикона Руеда Рюфенахта, програма являє собою «життєздатне рішення, що мотивує жителів Ветцикона робити покупки в місцевих магазинах, а не просто купувати в Інтернеті або у оптових продавців за межами нашого міста».

Крім стартової програми у Ветциконі, платформа ecoo масштабується для ряду різноманітних варіантів використання, таких як програми винагород для ресторанів і курортів, або для заходів та фестивалів, де автономна «валюта» використовується в закритій екосистемі.

ecoo — це крутий практичний проєкт і приклад використання, який демонструє безпеку і зручність використання інструментів на основі Tezos для вирішення реальних проблем і стимулювання місцевої економіки.

Інші апдейти в екосистемі:

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти