Спільнота Tezos зібрала для України $300 000!

Спільнота Tezos зібрала для України $300 000!

Благодійні ініціативи Tezos на підтримку України зібрали 100 000 tez — приблизно $300 000. Загальна сума пожертвувань у всіх криптовалютах становить $100 млн!

Розповідаємо, як Україна використовує ці гроші, і що ми вже передали нашим захисникам.

Як Tezos Stands With Ukraine використала зібрані $100 000

2 березня ми разом із Madfish Solutions запустили сайт Tezos Stands with Ukraine, щоб зібрати гроші для допомоги українській армії. Спільнота Tezos передала йому 29 тисяч tez — приблизно $100 тисяч на момент продажу.

З них $41 тисячу ми конвертували в BTC та відправили благодійному фонду «Повертайся живим». Ще $53 тисячі ми поступово використали для покупки тепловізорів, бронежилетів, медикаментів та інших корисних речей.


На початку війни ми допомагали територіальній обороні Києва та Одеси — рідних міст команди Tezos Ukraine. Наразі зосередилися на допомозі тероборони Миколаєва та Херсона — найбільших міст на півдні України. У Миколаївській та Херсонській областях точаться бої, і ми намагаємося допомогти її захисникам. Окрім необхідних засобів зв’язку, бронежилетів та оптики, ми також купили два автомобілі для волонтерів.

За межами Tezos та криптовалютного світу команда Tezos Ukraine також підтримує родичів та знайомих, які служать у ЗСУ, лікують поранених чи волонтерять.

FxHash та Versum також використали $200 000 зібраних коштів

Маркетплейси FxHash та Versum запустили смарт-контракт для збору коштів. За два місяці спільнота пожертвувала 70 тисяч tez (близько $200 000), і вони уже пішли у сім міжнародних благодійних фондів. Вони допомагають українським біженцям, пораненим військовим та цивільним особам, репресованим журналістам та іншим постраждалим через агресію Росії.

За даними tzstats, користувачі Tezos відправили на благодійний контракт 70 тисяч tez. Ми не можемо сказати точно, як фонди використали одержані гроші, але віримо, що вони вже допомогли українцям.

Загалом українські благодійні фонди отримали понад $100 млн

У перший тиждень війни Міністерство цифрової трансформації України запустило сайт Aid For Ukraine для збору пожертвувань у популярних криптовалютах. За два місяці роботи він зібрав монет на $60 млн.

З них $45 млн вже використали на покупку прицілів, тепловізорів та іншої оптики (15 тисяч одиниць), 30 тисяч бронежилетів та іншого екіпірування, 416 тисяч польових раціонів, майже 400 тисяч одиниць медикаментів та польових аптечок.

Отримуйте правдиву інформацію про війну Україні

Ця війна є першим у світі конфліктом, який буквально транслюється онлайн. За всіма подіями на фронті можна стежити через інтерактивну картку LiveUAMap.

Якщо вам цікаво, наскільки ефективно українці борються з окупантами, дивіться зведення аналітичного порталу Oryx. Там опубліковані дані про захоплену та знищену бойову техніку окупантів, які вдалося підтвердити за допомогою фото та відео. Рахунок іде на тисячі.

Якщо ви хочете дізнатися, від чого саме ми намагаємось захиститися, підпишіться на твіттер полку Азов. Дивіться, показуйте друзям і ділитеся інформацією про те, що відбувається в Маріуполі — світ не повинен забути звірства російських солдатів.

Підписуйтесь на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб нічого не пропустити:

  1. Telegram-канал
  2. Facebook.
  3. Twitter російською та українською мовами
  4. Twitter англійською мовою
  5. YouTube-канал
  6. Instagram
  7. LinkedIn
  8. hub на ForkLog

наступний

У що пограти на Tezos? Розбираємось!

Читайте схожі пости

Бонусний урок для блокчейн-індексерів: робимо простий токен трекер

Бонусний урок для блокчейн-індексерів: робимо простий токен трекер

34 команди з Tezos DeFi Hackathon 2022 хочуть далі працювати на Tezos: розповідаємо про їхні проєкти

34 команди з Tezos DeFi Hackathon 2022 хочуть далі працювати на Tezos: розповідаємо про їхні проєкти

Тепловізори, броня та допомога дітям: як ваші tez вже допомогли Україні

Тепловізори, броня та допомога дітям: як ваші tez вже допомогли Україні

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота