Зроби свою вітрину для NFT: огляд DIYFRAME від Андре Фукса

Зроби свою вітрину для NFT: огляд DIYFRAME від Андре Фукса

DIYFRAME — безкоштовний децентралізований веб-додаток для відображення NFT на комп'ютері, смартфоні, телевізорі або будь-якому іншому пристрої з екраном і браузером.

DIYFRAME поки що на стадії закритого альфа-тестування. Якщо ви хочете приєднатися і теж виводити NFT на телевізор, напишіть адресу свого гаманця в реплаях до твіту Андре Фукза, щоб він дав вам доступ.

Як працює DIYFRAME

За допомогою DIYFRAME користувач генерує посилання на рамочку (frame) із вибраними NFT. У рамочці може бути один токен або кілька — в цьому випадку токени будуть через деякий час змінювати один одного при перегляді.

Посилання можна відкрити на будь-якому пристрої з браузером на базі Chromium: комп’ютері, планшеті, смартфоні, Raspberry Pi та інших.

Чому DIYFRAME краще, ніж відображення NFT безпосередньо з IPFS чи CDN?

По-перше, прив’язані до NFT зображення та відео можуть бути надто важкими для мобільних пристроїв та телевізорів. The Citrus Baron “X” важить 32МБ і завантажується зі збоями навіть на десктопі, а через DIYFRAME він з’являється швидко.

По-друге, DIYFRAME підтримує послідовне відображення токенів в одній рамочці з віддаленим керуванням її змістом. Це зручно і для організації NFT-виставок, і для оформлення кабінету.

Як користуватися DIYFRAME

Спочатку потрібно переключити гаманець на мережу Ghostnet і отримати тестові tez з телеграм-бота або teztnets.xyz. Ghostnet використовується лише в альфа-версії, а в беті вже будуть доступні гаманці з мейннету.

Потім потрібно під’єднати гаманець до сайту програми. DIYFRAME записує зміст рамочок ончейн, тому при створенні, редагуванні та видаленні рамочки потрібно заплатити транзакційну комісію.

Після під’єднання гаманця треба натиснути кнопку Explore у лівому меню. Відкриється сторінка для пошуку tz-адрес, які володіють NFT.

На ній потрібно ввести адресу, щоб додати з неї NFT до нової або існуючої рамочки.

Створені рамки відображаються на сторінці Frames. Там можна отримати посилання на перегляд, видалити рамочку або поділитись нею в соцмережах.

При натисканні кнопки View Frame DIYFRAME відкриє рамочку із присвоєними їй NFT у новій сторінці браузера. Саме це посилання і потрібно відкрити на будь-якому іншому пристрої для відображення NFT.

Крім того, DIYFRAME підтримує інтерактивні NFT з fxhash. Це і ігри на кшталт fx_dungeon, і токени, зміст яких реагує на рух курсором чи тапи екраном.

Висновки

DIYFRAME — це гарний інструмент, щоб відсортувати свої NFT за колекціями-рамками та відображати їх на будь-якому пристрої. Стане в нагоді для оформлення інтер’єрів і просто для розваги.

Ідею можна використовувати для популяризації NFT. Наприклад, створити рамочки з тематичними NFT, постійно їх оновлювати та ділитися посиланнями, щоб прості користувачі могли увімкнути на другому екрані добірку хороших токенів. Або використовувати рамочки з нещодавно випущеними колекціями та QR-кодами на маркетплейс для залучення нових колекціонерів. Чекаємо на реліз DIYFRAME та розширення його функціоналу!

наступний

988%, 110%, 47%, 40% річних — найвигідніші ферми на Tezos у 2023 році

Читайте схожі пости

Не просто JPEGs: інтерактивні NFT на fxhash

Не просто JPEGs: інтерактивні NFT на fxhash

NFT-музиканти Tezos: шукаємо хороші альбоми на OBJKT

NFT-музиканти Tezos: шукаємо хороші альбоми на OBJKT

Як запустити свою колекцію на ArtDEX від SalsaDAO

Як запустити свою колекцію на ArtDEX від SalsaDAO

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота