fbpx
09.11.2020

DirectAuth на Tezos від Kukai Wallet

Після того, як минулого тижня команди Tezos Commons & Kukai оголосили, що завдяки тому, що тепер Kukai Wallet підтримує DirectAuth, доступ до свого гаманця можна отримати в один клік через акаунт Google, Reddit і Twitter, ми докладніше розібралися з оновленням і поспілкувалися з командою .

Минулого тижня Tezos Commons і команда Kukai Wallet оголосили про вихід версії Kukai 1.9, веб-гаманця на Tezos з відкритим вихідним кодом, який дозволяє користувачам зберігати XTZ, проводити транзакції і делегувати завдання валідаторам.

Останнім з оновлень стало впровадження DirectAuth, яке дозволяє користувачам залогінитися в один клік і переводити XTZ одержувачам просто ввівши дані облікового запису Google, ім’я користувача на Reddit або Twitter.

Під час обговорення останнього оновлення, провідний розробник Kukai — Клас Віктор Харріссон сказав, що простота використання і підключення стали основною причиною введення DirectAuth. Харріссон сказав: “Ми дуже раді тому, що завдяки DirectAuth можемо забезпечити простий доступ і можливість без зайвих зусиль переводити XTZ іншим користувачам”.

Команда Kukai, яка функціонує як проєкт в рамках Tezos Commons, запланувала ще два релізи на цей рік, які повинні ще більше полегшити процес реєстрацію нових користувачів і їх приєднання до зростаючої екосистемі Tezos.

У відповідь на питання про те, які складнощі можуть виникнути в процесі розвитку, Харріссон сказав “таким порогом і завданням для нас буде забезпечити максимально зручну для користувача роботу з контрактами і токенами, яка при цьому не порушить гарантію безпеки”. У своїх майбутніх апдейтах команда Kukai продовжить шукати баланс між зручністю і безпекою, діючи для розширення екосистеми Tezos. Щоб стежити за оновленнями команди Kukai, підпишіться на їх Twitter або заходьте в канал Telegram.

Додаткові апдейти в екосистемі:

Метеріал перекладено на українську мову командою Tezos Ukraine
Оригінал: 
Exploring DirectAuth on Tezos by Kukai Wallet

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти