fbpx
hackathon,news - 08.05.2020

CoinList анонсував хакатон Tezos

CoinList анонсував хакатон Tezos. Ми підготували адаптований переклад анонса на російську мову.

Ми з радістю оголошуємо, що об’єднаємо зусилля з TQ Tezos, щоб провести наш перший хакатон 2020 року. Tezos був створений для підтримки широкого спектру програм, таких як DeFi, ігри та оракули. На цьому хакатоні учасники змагань розроблятимуть у цих трьох категоріях, щоб сприяти подальшому розвитку екосистеми Tezos. Захід триватиме з 25 травня 2020 року по 25 червня 2020 року.

Tezos — це публічний блокчейн з акцентом на можливість оновлення, безпеку та управління. Тримачі стейку голосують за поправки ончейн, щоб забезпечити мережу найновішою технологією. Ми в захваті від Tezos з трьох причин:

 1. Притаманна Tezos можливість апгрейда мережі: У Tezos передбачений процес самокоригування в протоколі, який автоматично оновлює всі ноди до останньої узгодженої версії.
 2. Смарт контракти інституційного рівня: Michelson, мова орієнтованого програмування Tezos для написання смарт-контрактів, підтримує формальну верифікацію, яка використовує математику, щоб довести, що код буде працювати правильно.
 3. Орієнтоване на безперервність управління: Мережа створена таким чином, щоб мати структуру управління, яка постійно розвивається, щоб максимізувати довговічність мережі.

Призи

Призовий фонд складає 25 000 доларів США, які будуть розподілені на такі пули:

 1. DeFi — $5000 за перше місце; $3000 за друге місце
 2. Ігри, предмети колекціонування та внутрішньоігрові активи — $4000 за перше місце; $2000 за друге місце
 3. Оракули і переведення даних реального світу в Tezos — $4000 за перше місце; $2000 за друге місце
 4. Голосування спільноти (інше) — $3000 за перше місце; $2000 за друге місце

Воркшопи

CoinList і TQ Tezos в рамках заходу співпрацюють з Baking Bad, Cryptonomic, LIGO, SmartPy, Lave Labs, Taquito, Tezos Commons та Truffle. Ці партнери створили основну інфраструктуру для розробників Tezos та такі інструменти, як мова програмування смарт-контрактів Tezos, блокчейн експлорери, стандарти активів тощо.

Партнери надаватимуть постійну підтримку розробникам та проведуть воркшопи, щоб навчити розробників користуватися їх інструментами. Ми настійно закликаємо вас відвідувати ці заходи. Учасники отримають запрошення на воркшопи після реєстрації на хакатон.

Розклад воркшопів:

 1. Ср. 5/13 — Baking Bad
 2. Пт. 5/15 — Truffle
 3. Пн. 5/18 — SmartPy
 4. Ср. 5/20 — Taquito
 5. Пт. 5/22 — TQ Tezos
 6. Пн. 5/25 — Stove Labs
 7. Ср. 5/27 — LIGO
 8. Пт. 5/29 — Cryptonomic

Реєстрація

Ми опублікуємо більш детальну інформацію найближчим часом. Реєструйтеся, щоб залишатися в курсі всього, що пов’язано з Tezos + CoinList хакатоном. А поки приєднуйтесь до CoinList Discord і починайте знайомитися з іншими розробниками, які братимуть участь в хакатоні!

Зареєструватися зараз

Підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб не пропустити новини екосистеми Tezos:

 1. Telegram-канал.
 2. Facebook.
 3. Twitter українською та російською мовами.
 4. Twitter англійською мовою.
 5. YouTube-канал.
 6. Instagram.
 7. LinkedIn.
 8. hub на ForkLog.

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти