fbpx
news - 25.05.2020

BTG Pactual розмістили токени ReitBZ на блокчейні Tezos

Головна новина цього тижня — розміщення токенів ReitBZ на блокчейні Tezos. Ми підготували адаптований переклад матеріалу Tezos Foundation українською мовою.

Цього тижня BTG Pactual оголосили про офіційне розміщення власного токена ReitBZ на блокчейні Tezos, успішно виконавши оголошений в липні намір використання Tezos для майбутніх пропозицій цифрових активів. Це перше не пов’язане з Ethereum розміщення бразильського токена, забезпеченого нерухомістю, що є значущою перевіркою придатності протоколу Tezos для додатків з цінними цифровими активами.

Обговорюючи питання про використання Tezos для останнього розміщення ReitBZ, партнер BTG Андре Портільо повідомив: «Ми вирішили розмістити ReitBZ в партнерстві з Tezos Foundation, щоб перевірити блокчейн Tezos, і проаналізувати можливість використання цієї технології для виконання більш складних STO в майбутньому. Ми впевнені, що рішення Tezos є надійним з технічної точки зору, а це розміщення дозволить нам гарантувати більше ресурсів для інвестування в ReitBZ в майбутньому».

BTG Pactual є найбільшим в Латинській Америці інвестиційним банком і стоїть перед початком STO та діджиталізації реальних активів. Оголосивши про плани першого розміщення на початку 2019 року, фірма співпрацює з Tezos Foundation з метою підготовки майбутньої пропозиції цифрових активів, які буде випущено на блокчейні Tezos, включаючи майбутні плани із запуску вторинного ринку для ReitBZ, який забезпечить додаткову ліквідність.
Голова Ради Tezos Foundation Hubertus Thonhauser додав: «Ми надзвичайно раді, що BTG Pactual прийняли рішення на користь протоколу Tezos задля втілення свого плану в реальність, і з нетерпінням чекаємо з боку BTG тривалого користування передовими технологіями Tezos, оскільки це сприятиме масовому впровадженню ринку токенізації активів».

Інші новини екосистемі

Минулого понеділка Tezos Foundation повідомили про деякі кадрові зміни. Команда рада вітати Alice Lloyd George і Olivier Jaillonа в якості нових членів Ради. З повною версією оголошення Ви можете ознайомитися тут.

Крім того, наближається до завершення останній раунд екосистемних грантів. Всіх кандидатів було проінформовано про остаточні рішення за їхніми грантовими пропозиціями. Гранти по цій групі будуть оголошені щойно угоди будуть остаточно оформлені.

 1. Automotive Solution Center for Simulation e.V. опублікували перші результати робочої групи по екосистемі ENVITED на Tezos Deep Dive Deck.
 2. Blockmatics випустили першу частинубезкоштовного навчального курсу для розробників SmartPy.
 3. Bitcoin Suisse в проверенном хранилище Bitcoin Suisse Vault.оголосили про додання підтримки зберігання та делегування XTZ у перевіреному сховищі Bitcoin Suisse Vault.
 4. Madfish Solutions опублікували пояснювальну статтю про делегування XTZ.
 5. 26 травня Nomadic Labs проведуть свою другу AMA — Tezos Core Development..
 6. Nomadic Labs в партнерстві з крипто-стартапом Digycode дозволять користувачам купувати передплачені картки Tezos в більш ніж 10 000 французьких роздрібних магазинах..
 7. Obsidian Systems випустили Kiln v0.8.1 з останніми оновленнями для ноди і mempool.
 8. Tezos Nodes опублікували короткий посібник з вибору найбільш надійного бейкера Tezos для делегування на Tezos-nodes.com.
 9. 27 травня Tezos Ukraine проведуть онлайн-зустріч для обговорення стратегії розвитку.
 10. TezTalks випустили другий епізод — глибоке занурення в STO,, і третій епізод — бесіду із засновником та генеральним директором Vertalo Дейвом Хендріксом і головним технічним директором Вільямом Бакстером..
 11. Jacob Arluck (TQ Tezos), Marc Beunardeau і Marco Stronati (Nomadic Labs) обговорили останній проект інтеграції Sapling і ширший проект Tezos на подкасті Zero Knowledge..
 12. Tulip Tools ооголосили про вихід нової версії TPlus і випустили тизер.

Підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб не пропустити новини екосистеми Tezos:

 1. Telegram-канал.
 2. Facebook.
 3. Twitter українською та російською мовами.
 4. Twitter англійською мовою.
 5. YouTube-канал.
 6. Instagram.
 7. LinkedIn.
 8. hub на ForkLog.

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти