fbpx
25.05.2020

Bitcoin Suisse Vault додала підтримку зберігання і делегування для Tezos

Делегати Tezos можуть зберігати активи в перевіреному криптосховищі ISAE-3402.

Метеріал перекладено на українську мову командою Tezos Ukraine
Орігінал: Bitcoin Suisse Vault Adds Support for Tezos Custody and Delegation

20 травня 2020 р

Bitcoin Suisse радий повідомити про підтримку сховища Tezos (XTZ), включаючи можливість * делегувати, в перевіреному ** ISAE 3402 Bitcoin Suisse Vault.
Власники XTZ, котрі бажають безпечно зберігати свої активи і отримувати винагороди, тепер можуть зробити це за допомогою надійного провайдера криптосховища інституційного рівня, якому вже довірили понад 1 мільярд доларів в крипто-активах.

Все більше інституційних і професійних інвесторів розглядають переваги крипто-активів і крипто-фінансових продуктів. Однією з таких переваг є винагороди за ставки, пропоновані блокчейн мережами з Proof-of-Stake, такими як Tezos.

Проте винагорода за участь вимагає глибокого технічного ноу-хау, спеціального обладнання і, у випадку великих інвесторів, розуміння відповідних ризиків. Це може виявитися складним завданням для окремих осіб і навіть установ.

Тепер, завдячуючи нашим професійним, перевіреним кастодіальним послугам Bitcoin Suisse Vault разом зі ставочними послугами Bitcoin Suisse, доступний повний пакет послуг для керуючих активами, керуючих фондами та приватних осіб з високим рівнем доходу, які бажають взяти участь у стейкінгу Tezos.

Bitcoin Suisse Vault і послуги Bitcoin Suisse надають високоякісну комплексну пропозицію для найвимогливіших інституційних інвесторів. На додачу до перевірок Grant Thornton і Zühlke Engineering, Bitcoin Suisse Vault також отримало аудиторський звіт ISAE2 3402 від PricewaterhouseCoopers, в якому описуються процеси генерації ключів, транзакцій і управління.

Філіп Вонмоос, Керівник Відділу Зберігання в Bitcoin Suisse, прокоментував:

«Ми раді додати XTZ до Bitcoin Suisse Vault, що в свою чергу робить XTZ доступним для клієнтів, які вимагають повністю перевіреного кастодіального сервісу. Ми також надзвичайно вражені розвитком екосистеми Tezos: включивши XTZ до інфраструктури інституційного рівня, наша команда пишається тим, що може внести вклад в його розвиток».

«Tezos був створений з урахуванням фундаментальних функцій безпеки, такими як формальна верифікація, що забезпечує безпеку смарт-контрактів інституційного рівня», — заявив Роман Шнайдер, фінансовий директор і керівник операцій фонду Tezos.

«По мірі того, як все більше інституційних прихильників та інвесторів приєднуються до протоколу Tezos, такі кастодіальні послуги, як рішення Vault, перевірене PwC в Bitcoin Suisse, стануть невід’ємною частиною екосистеми».

Tezos розширюється

Будучи одним з провідних блокчейнів з proof-of-stake, Tezos демонструє посилений розвиток та зацікавленість з моменту запуску в середині 2018 року. В квітні було оголошено, що його буде використано для токенізації $ 300 — мільйонної нерухомості. Минулого місяця за підтримки широкого кола партнерів, включаючи Bitcoin Suisse, було запущено tzBTC — підтримуваний біткоіном токен на блокчейні Tezos.

Bitcoin Suisse бере активну участь в підтримці спільноти та екосистеми Tezos з моменту первинного розміщення біткоіну в 2017 році і запропонував Tezos послуги зі стейкінгу вже в липні 2018 року.

Примітки:

* Завдяки делегуванню власник XTZ може розмістити свої активи за спеціальною адресою, який бере участь в роботі протоколу Tezos і тим самим отримує винагороду для власника XTZ.

** Міжнародний стандарт за завданнями з підтвердження достовірності інформації

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти