fbpx
news - 25.05.2020

Bitcoin Suisse Vault додала підтримку зберігання і делегування для Tezos

Bitcoin Suisse додали підтримку Tezos в Bitcoin Suisse Vault. Ми підготували переклад їх матеріалу українкською мовою.

Bitcoin Suisse радий повідомити про підтримку сховища Tezos (XTZ), включаючи можливість делегувати у перевіреному ISAE 3402 Bitcoin Suisse Vault.

Власники XTZ, котрі бажають безпечно зберігати свої активи та отримувати винагороди, тепер можуть зробити це за допомогою надійного провайдера криптосховища інституційного рівня, якому вже довірили понад 1 мільярд доларів в крипто-активах.

Все більше інституційних і професійних інвесторів розглядають переваги крипто-активів і крипто-фінансових продуктів. Однією з таких переваг є винагороди за ставки, пропоновані блокчейн-мережами з Proof-of-Stake, такими як Tezos.

Проте винагорода за участь вимагає глибокого технічного ноу-хау, спеціального обладнання і, у випадку великих інвесторів, розуміння відповідних ризиків. Це може виявитися складним завданням для окремих осіб і навіть установ.

Тепер, завдячуючи нашим професійним, перевіреним кастодіальним послугам Bitcoin Suisse Vault разом зі ставочними послугами Bitcoin Suisse, доступний повний пакет послуг для керуючих активами, керуючих фондами та приватних осіб з високим рівнем доходу, які бажають взяти участь у стейкінгу Tezos.

Bitcoin Suisse Vault і послуги Bitcoin Suisse надають високоякісну комплексну пропозицію для найвимогливіших інституційних інвесторів. На додачу до перевірок Grant Thornton і Zühlke Engineering, Bitcoin Suisse Vault також отримало аудиторський звіт ISAE2 3402 від PricewaterhouseCoopers, в якому описуються процеси генерації ключів, транзакцій і управління.

Філіп Вонмоос, Керівник Відділу Зберігання в Bitcoin Suisse, прокоментував: «Ми раді додати XTZ до Bitcoin Suisse Vault, що в свою чергу робить XTZ доступним для клієнтів, які вимагають повністю перевіреного кастодіального сервісу. Ми також надзвичайно вражені розвитком екосистеми Tezos: включивши XTZ до інфраструктури інституційного рівня, наша команда пишається тим, що може зробити внесок в його розвиток».

«Tezos був створений з урахуванням фундаментальних функцій безпеки, такими як формальна верифікація, що забезпечує безпеку смарт-контрактів інституційного рівня», — заявив Роман Шнайдер, фінансовий директор і керівник операцій фонду Tezos. «У міру того, як все більше інституційних прихильників та інвесторів приєднуються до протоколу Tezos, такі кастодіальні послуги, як рішення Vault, перевірене PwC в Bitcoin Suisse, стануть невіддільною частиною екосистеми».

Tezos розширюється

Будучи одним з провідних блокчейнів з proof-of-stake, Tezos демонструє посилений розвиток та зацікавленість з моменту запуску в середині 2018 року. В квітні було оголошено, що його буде використано для токенізації $ 300 — мільйонної нерухомості. Минулого місяця за підтримки широкого кола партнерів, включаючи Bitcoin Suisse, було запущено tzBTC — підтримуваний біткоіном токен на блокчейні Tezos.

Bitcoin Suisse бере активну участь в підтримці спільноти та екосистеми Tezos з моменту первинного розміщення біткоїну у 2017 році та запропонував Tezos послуги зі стейкінгу вже в липні 2018 року.

Підпишіться на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб не пропустити новини екосистеми Tezos:

  1. Telegram-канал.
  2. Facebook.
  3. Twitter українською та російською мовами.
  4. Twitter англійською мовою.
  5. YouTube-канал.
  6. Instagram.
  7. LinkedIn.
  8. hub на ForkLog.

Готовий працювати з Tezos Ukraine?

Контакти