Altme — гаманець для зберігання цифрових активів, документів та карт лояльності

Altme — гаманець для зберігання цифрових активів, документів та карт лояльності

Altme — некастодіальний блокчейн-гаманець для зберігання активів та digital identity, тобто цифрової особистості.

Що таке digital identity, навіщо вона потрібна та які проєкти її використовують? Розбираємось в короткому огляді.

Можливості Altme

Altme доступний у Google Play та App Store. Після встановлення потрібно створити новий гаманець Tezos або Ethereum, або імпортувати старий. Altme підтримує імпорт сід фраз і приватного ключа — все просто.

Також Altme підтримує під’єднання до dApps на Tezos за допомогою Beacon. Потрібно просканувати QR-код та підтвердити дію на смартфоні. Звичайний гаманець, якби не вкладка Cards.

У розділі Gaming Cards відображаються карти лояльності блокчейн-ігор на Tezos: Tezotopia, Chainborn, Pigs at War та інших. Щоб отримати їх, потрібно надати відповідні Identity Cards. Наприклад, для карти лояльності Tezotopia потрібно надати докази країни проживання та віку, а їх можна отримати в розділі Identity Cards.

Ідея Identity Cards у тому, щоб один раз підтвердити свої документи та особисті дані у KYC-провайдера, а потім надавати комплаєнс-сервісам цифрові копії замість оригінальних документів. Це як мінімум зручніше, ніж щоразу фотографувати паспорт та робити селфі.

Крім того, Altme підтримує картки-докази досягнення 13- та 18-річного віку. Можливо, з масовим поширенням Altme сайти відмовляться від вікна «Вам є 18?» з великою кнопкою «Так».

Тестуємо картки з цифровою особистістю

Ми підтвердили адресу електронної пошти, пройшли KYC та отримали у гаманці відповідні картки.

У самих картках не відображається особиста інформація, а лише підтвердження проходження перевірки та дані KYC-провайдера.

Ми спробували отримати карту лояльності Chainborn і це було просто. Для отримання потрібно було лише підтвердити передачу картки з поштою та інформацію про адресу Tezos. Не довелося ні вводити адресу пошти вручну, ні підтверджувати її за допомогою коду перевірки.

Потім спробували взяти картку Tezotopia — для її отримання потрібно підтвердити, що користувач старше 13 років. Знову ж таки, не довелося повторно сканувати паспорт, а лише підтвердити передачу картки.

Обидві карти лояльності дають бонуси в іграх: 25% кешбеку на маркетплейсі Tezotopia та доступ до ексклюзивних еірдропів у Chainborn. Розробники Atlme планують додати карти для інших блокчейн-ігор на Tezos.

Перспективи Altme та ідеї цифрової особистості

Хоча криптоентузіасти не люблять KYC, ринок криптовалют стає все більш регульованим, і більшість централізованих платформ вимагають підтвердження особистості.

Масове прийняття Altme або подібних рішень зробило б процес верифікації користувачів набагато зручнішим, ніж ручне введення та підтвердження імені та прізвища, пошти, номера телефону та інших даних.

Підписуйтесь на соціальні мережі Tezos Ukraine, щоб нічого не пропустити:

  1. Telegram-канал
  2. Facebook
  3. Twitter українською мовою
  4. Twitter російською мовою
  5. Twitter англійською мовою
  6. YouTube-канал
  7. Instagram
  8. LinkedIn
  9. hub ForkLog

наступний

Арбітраж у своєму пулі ліквідності: як заробити на чужих NFT

Читайте схожі пости

Що таке Tezos Domains і чи потрібна вам адреса .tez?

Що таке Tezos Domains і чи потрібна вам адреса .tez?

Три кейси для роллапів: ф’ючерси, ігри та кроссчейн-свопи

Три кейси для роллапів: ф’ючерси, ігри та кроссчейн-свопи

Як працює IPFS і де насправді зберігаються ваші NFT

Як працює IPFS і де насправді зберігаються ваші NFT

Читайте блог і не пропускайте новини про TezosЧитати блог

Спільнота